×

Закарпат Автотранс

На уікенд до Оломоуца

На уікенд до Оломоуца

Оломоуц є п’ятим за величиною містом в Чеській республіці. А після Праги другий за кількістю історичних пам’яток та архітектури. Місто розташоване в самому центрі Моравії, оскульки в давні часи мав вигідне розташування через наявність великої кількості музеїв, старого університету архієпископства, Моравської філармонії. Крім цього місто славилось духовними і культурними традиціями і тому в минулому Оломоуц був столицею Моравії, до якої прагнули потрапити відомі художники, освідчені люди та купці.

Наразі центр міста представлений двома площами з чумними колонами в центрі. Такі колони можна зустріти повсюдно в Центральній Європі, в містак, які страждали від чуми. Головною вважається Верхня Площа. Так само, як і в Празі, тут є астрономічний годинник. Готична каплиця св. Ієронія, знаходиться на південному фасаді ратуші, в наш час перетворена на музей. Бездоганною пам’яткою архітектури є Пржемисловський палац і Архієпископський музей, який вважається своєрідним моравським Лувром. Для будь-якого подорожуючого місто Оломоуц є проявом достатку краси, мощених вулиць, теракотових дахів.

Що стосується розваг, то весело провести час вийде у масштабному зоопарку або новітньому аквапарку.


Перекусити в затишних кафешках:

Wavelet Cafe є улюбленим містом для багатьох жителів міста та туристів. Тим більше, що має зручне розташування недалеко від історичної площі і пропонує вишукані кавові напої, якісну випічку та обіди. Є досить тихим містом з відмінним сервісом і доброзичливістю.

V Lese має особливість. Всі відвідувачі повинні знімати своє взуття при вході в кафе. Особливо щасливі діти, бо для них виділена окрема зона з іграшками та настільними іграми. А в кафе пропонують відмінні тістечка і запашну каву.

Kavarna Opera затишне місто для спокійного не галасливого обіду, запашної піци і страв на грилі. В наявності також є меню дня, вигідні пропозиції. Розташування відмінне, оскільки відкривається панорама на площу міста та фонтан.

Cafe Mahler знаходиться в центрі міста і незважаючи на це ціни там навіть дуже приємні. Офіціанти доброзичливі і привітні. Дизайн інтер’єру приємний для ока і з виглядом на головну площу міста.
Як доїхати?

Квитки до Оломоуца в міжнародних касах автостанції Ужгород та Мукачево. Також за посиланням на офіційний сайт Ticket-bus.travel, на якому після реєстрації та створення особистого кабінету,  діє накопичувальна ЗНИЖКА 6%.