×

Закарпат Автотранс

На вихідні до Києва

На вихідні до Києва

Старий Київ або іншими словами Верхнє місто-це історична місцевість в центрі Києва, серце столиці і місце паломництва туристів. Саме тут розташовані одні з головних символів міста - Софійський і Михайлівський собори, Золоті ворота. Старий Київ в усі часи був домом для забезпечених городян і політичної еліти, і тепер вважається центром ділової активності. У так званих меж, які умовно надають кордонів історичного центру, відносяться: Андріївська церква, Володимирська гірка, Майдан Незалежності, Золоті ворота, Львівська площа.Андріївська церква - це пам'ятник історії 18 ст, побудована в стилі бароко. Будувалася церква за наказом імператриці Єлизавети - дочки Петра I. Андріївська церква зберегла автентичні архітектурні форми, оздоблення екстер'єру та внутрішнє оздоблення, виконане відомим архітектором Ф.-Б. Растреллі. Центральним компонентом інтер'єру є іконостас висотою 24,3 м з 39 іконами. За всі роки існування Андріївська церква не зазнала значних змін і перебудов, тому до наших днів зберегла свій первісний вигляд.Володимирська гірка служить парком для киян. Велика кількість вуличок і розкішна Кокоревська альтанка дозволяють відчувати навколо простір. З Володимирської гірки відкривається вид на Труханів острів, Дарницю, вид на Дніпро та Поділ - стародавній район ремісників. Останній простягається вздовж правого берега Дніпра. Лежить на правобережній низині між гирлом р. Почайни і схилами Старокиївської гори, Замкової гори та гір Хоревиця і Щекавиця. Саме на Подолі розташована Києво-Могилянська академія, Флорівський монастир.Успенський собор важко не помітити через його сім золотих куполів. Він був першою спорудою на території Печерського монастиря, і є одним з найдавніших храмів Київської Русі. За свою історію існування, неодноразово храм піддавався руйнуванню. Незважаючи на це він уцілів і в 1999-2000 роках Успенський собор був відбудований і освячений.

До цікавих місць, які варто відвідати будучи в старому Києві, відноситься і музей мікроскопічної мініатюри, розташований на території Києво-Печерської лаври. Творцем всіх робіт представлених в музеї є Микола Сядристий. Всі свої твори він виготовляє вручну, 15 з яких представлені в угорському містечку художників - Сентендре. У київському музеї мініатюр зберігається своя колекція робіт, в яку входить найменший в світі діючий електромотор розміром 1/20 мм. Кожен експонат є неповторним і унікальним, чим і захоплює відвідувачів.Також вражає колекція київського музею Богдана і Варвари Ханенків. Збірник творів мистецтва представлена ​​роботами художників з Азії і Європи. Більшу частину колекції складають картини художників Західної Європи. Вони є втіленням всіх періодів: середньовіччя, ренесансу, бароко, рококо, класицизму. Музей розташований в особняку. Основою колекції є збори сім'ї Ханенків, передані в дар Києву.

Золоті ворота - це головні ворота старого Києва, побудовані в 1037 свого часу вони служили парадним в'їздом до міста у вигляді широкої арки, над, якою був бойовий майданчик в центрі білокам'яної церквою. Також ворота мали тріумфальний характер, адже саме через них проводжали воїнів на захист Батьківщини, зустрічали їх з походів і приймали іноземних послів.Ще однією визначною пам'яткою архітектури старого Києва є Михайлівський Золотоверхий монастир, включаючи відновлений в 1990 роках соборний храм. Він став останнім храмом в Київській Русі де використовувалася мозаїка для обробки.

Найкрасивішим палацом Києва і одним з найкрасивіших по всій Україні вважається Маріїнський палац, побудований за наказом імператриці Єлизавети в якості резиденції. Розробкою проекту палацу займався той же архітектор, що і проектував Андріївську церкву. До наших днів збереглися оформлені інтер'єри в стилі класицизму з елементами бароко і ренесансу, старовинні меблі, люстри, картини відомих художників, настінний живопис. В наші дні палац є церемоніальною резиденцією Президента України, де проходять прийоми високопоставлених іноземних гостей.

Отже, Київ є містом з тисячолітньою історією і багатою архітектурною надбанням. Місто готове вражати туристів, адже є чим.

Дорога з Ужгорода до Києва

Щодня з центрального автовокзалу, вул. Станційна, 2 відправляється автобус до Києва. Вартість квитка 866 грн.

Відправлення о 18:00 Ужгород, Ужгород, Центральний автовокзал вул. Станційна, 2

Прибуття в 06:00 Київ, Київ АС "Київ", вул. Петлюри 32, платформа 23 (при вході в еко-маркет)

маршрут:

Місто - Прибуття - Відправлення

Київ - 16:25 - 16:30

Житомир - 18:05 - 18:15

Новоград-Волинський - 19:20 - 19:30

Рівне - 20:50 - 21:00

Львів - 00:20 - 00:30

Стрий - 1:35 - 1:40

Мукачево - 04:30 - 4:40

Ужгород - 05:20 - 5:30

Дорога з Києва до Ужгорода

Щоденні перевезення з Києва до Ужгорода. Вартість квитка 866 грн

Відправлення: 16:30 Київ, Київ АС "Київ", вул. Петлюри 32, платформа 23 (при вході в ЕКО-МАРКЕТ)
Прибуття: 5:20 Ужгород, УЖГОРОД Ж / Д ВОКЗАЛ, УЖГОРОД Ж / Д ВОКЗАЛ
маршрут:
Місто - Прибуття - Відправлення
Київ - 16:25 - 16:30
Житомир - 18:05 - 18:15
Новоград-Волинський - 19:20 - 19:30
Рівне - 20:50 - 21:00
Львів -00: 20 - 00:30
Стрий - 1:35 - 1:40
Мукачво - 04:30 - 4:40
Ужгород - 05:20 - 5:30

Бронювання квитків за телефонами: +380503707099 та +380673707096 - call-center.

Джерела: http://www.pe.com.ua

http://toursdekiev.com.ua