×

Закарпат Автотранс

Найкрасивіші місця Італії: 10 чарівних куточків, де серце б’ється частіше!

Найкрасивіші місця Італії: 10 чарівних куточків, де серце б’ється частіше!

Хочете, як героїня Джулії Робертс в «Їж, молись, кохай», поїхати туди, де все буде дивувати? Тоді найкрасивіші місця Італії кличуть у гості! Тут джерело насолоди для очей, слуху, уяви – потрібно тільки встигати вбирати враження!  Італійські краси заворожують, надихають, дарують нові ідеї … Якщо ваше поняття про красу ширше, ніж стандартна добірка архітектурних пам’яток, то ці мальовничі місця Італії подарують вам радість круглий рік: вилікують осінню нудьгу або зроблять чарівної навіть найхолоднішу зиму, навесні додадуть фарб, а літа – яскравих емоцій!

П’єтрапертоза, Базіліката
П’єтрапертоза – перлина південного регіону Базіліката, яка знаходиться в провінції Потенца. Стародавня назва можна перевести як «прорізає скеля». Тут вас чекає «справжня» Італія, що не пересичена натовпами туристів. А якщо захочеться адреналіну – спробуйте, що таке «Політ ангела». Подолати 1415 метрів над скелями на висоті до 1000 метрів зі швидкістю 110 км / год навіть за допомогою троса, кріплень і шолома наважиться не кожен …  У місцевому готелі B & B L’Arabatana (від 40 євро) завжди раді гостям.

Кастельсардо, Сардинія
На острові Сардинія знаходяться багато цікавих місць Італії. Любіть красу з вітерцем? Вам в Кастельсардо! Комуна розташована в північній частині острова Сардинія. Тут не тільки чудові види на затоку Азінара (і навіть на Корсику!), А й досить сильні вітри. Ще в Кастельсардо чекають чарівні малятка-бухти і прекрасне місце для літнього відпочинку – піщаний пляж «Лу Банью». Джерело фото: casedelparco.it. Зупинитися в Кастельсардо можна від 25 євро.

italija

Гайоле, Кампанія
Регіон Неаполь, який знаходиться в італійській провінції Кампанія, ховає у себе на території одну дивовижну місцевість. Це острів Гайоле, точніше два маленьких скельних острови. Поєднує острівці міст, який виглядає буквально повітряним, хоча і зроблений з каменю. Гайоле оточують не тільки води Неаполітанської затоки, а й таємничі легенди з відтінком містики … Відвідуючи цікаві та незвичайні місця Італії, на Гайоле точно варто звернути особливу увагу. Зупинитися неподалік можна прямо на території Неаполя (від 20 євро).

Блакитний грот, Кампанія
Блакитний (або Лазурний) грот на острові Капрі – ще одна гарна пам’ятка на території Неаполя. Сам острів – прикраса Тірренського моря в Середземномор’ї. Блакитний грот має 56 метрів в довжину і досить низький вхід. Щоб побачити це чудове місце, вам знадобиться човен і тиха погода: в шторм грот не доступний мандрівникам.На острові Капрі гостей чекає безліч готелів різних категорій (від 50 євро).

Бурано, Венеція
Це один з найбільш примітних острівних венеціанських кварталів. До центру Венеції звідси – всього 7 км. Місцевість знаменита не тільки яскравою архітектурою, але і повітряним мереживом, яке виробляють прямо тут. Готелі Венеції – суміш романтики і комфорту – готові прийняти (від 27 євро) як досвідчених мандрівників, так і початківців закоханих в Італію