×

Закарпат Автотранс

Нові знайомства в атмосфері старого Ганновера | фестиваль Maschsee 2019

Нові знайомства в атмосфері старого Ганновера | фестиваль Maschsee 2019

Величне німецьке місто Ганновер є відомим не тільки завдяки архітектурі та розташуванню, а й приваблює туристів пишними святами та фестивалями. Одним з найгарніших свят вважається Свято на озері Машзее. У 2019 році фестиваль стартуватиме 31 липня і триватиме до 18 серпня. Творчі люди зі всього світу зберуться в Ганновері, щоб поділитись своїми шедеврами з відвідувачами фестивалю. До речі Свято на озері Машзее вважається найбільшим у Німеччині за кількістю відвідувачів – понад 2 млн гостів і всі дійства проходять під відкритим небом.Maschsee Skyline

На концертних майданчиках проходитимуть виступи музичних колективів та цікаві театральні вистави, а завершити фестиваль планують, як завжди, грандіозним феєрверком. Окрім святкувань безпосередньо на березі озера, в приміських районах організують гонки на тракторах-газонокосарках, які є національною традицією.

Неймовірну атмосферу свята створює зі смачних страв, безкоштовних концертів, тацювальних перегонів, спортивних розваг та конкурсів на воді. Для відвідувачів з дітками буде відведено окрему територію з атракціонами.

Maschsee Skyline

Захоплюючою панорамою міста вийде помилуватись з “Maschsee Skyline” – мобільної вишки висотою в 81 м. Саме з її вершини відкриватимуться найгарніші краєвиди Ганновера. Озеро Машзе створює можливості для яхтингу, каноє, катання на катамарані, а прибережна зона дозволяє розслабитись під час прогулянок. Варто зазаначити, що Ганновер вважається найбільш озелененим містом Німеччини. В цьому можна переконатись, піднявшись до купола ратуші на 97 м висоту.

Отже, Ганновер запрошує відвідувачів на фестиваль і не тільки. Бурхливі емоції, враження від величного міста, нові знайомства, обовязково будуть присутніми на святкуванні.

Ганновер

Із Закарпаття до Німеччини найвигідніше добиратись наступним чином. Придбати автобусні квитки на Ticket-bus.travel, зі ЗНИЖКОЮ 6% для зареєстрованих користувачів, до аеропорту Будапешта (прямий рейс). Бронювання квитків за номерами +380503707099 та +380673707096 – call-center. З Будапешту до Ганновера летіти літаком, заздалегідь придбавши економ квитки.

Джерела: http://uk.allexciting.com,

www.orangesmile.com,

https://www.visit-hannover.com.