×

Закарпат Автотранс

Новорічна ніч: час для здійснення мрій

Новорічна ніч: час для здійснення мрій

Добігає довгоочікуваного кінця, для більшості людей, непростий 2020 рік. Уже через два дні всі ми відкриємо першу сторінку книги під назвою “Новий 2021”. Безперечно, загадаємо заповідні бажання в особливу ніч і переступимо в наступний, сподіваємося, кращий та легший рік. Напевно більшість з нас вже давно визначилася де саме святкуватиме в новорічну ніч, адже, як ми вже наголошували, все потрібно планувати завчасу. Проте, нам хотілося б поділитися з вами трьома альтернативними ідеями для зустрічі 2021 року і можливо комусь вони припадуть до душі.

На першому місці заслужено знаходяться Карпати. Перша асоціація, яка спадає на думку – це відпочинок на гірськолижних курортах, але насправді не тільки він. В горах завжди можна знайти варіанти для веселого проведення часу. Основною перевагою поїздки в гори є ізоляція від метушливого міста, роботи, дедлайнів та буденних справ. Гірські пейзажі та свіже повітря дозволять хоч трохи розслабитись і підуть на користь кожному.

Наступною пропозицією є поїздка у Львів. А чому б і ні? Незважаючи на карантинні обмеження, в місті вдалося створити неперевершену святкову атмосферу. Розкішна головна ялинка Львова, витончено прикрашена ринкова площа, яскраві вулиці,на яких все нагадує про зимові свята – додають місту шарму і воно стає схожим на передріздвяні європейські містечка. Звичайно, можна обрати й інше місто, наприклад Кам’янець-Подільський або Чернівці також підійде Одеса та Київ. Проте, якщо бути геть відвертими, то немає значення, яке місто оберете для короткотривалої подорожі напередодні свят, головне, щоб поруч були кохані люди і святкова атмосфера. До речі, справжнім подарунком для близьких може стати неочікуваний візит в новорічну ніч, особливо, якщо тривалий час не було можливості побачитись.

Досить цікавим варіантом для святкування є зустріч Нового року в етно-садибі сільського типу. Відпочинок в традиційних домівках і відтворення не тільки інтер’ру старих будинків, але й колишніх традицій на свята - створюють неповторну атмосферу. Традиційна кухня слугує доповненням такого історичного ансамблю і вносить свої смачні нотки для проводжання старого і зутрічі наступного року.

Отже, сподіваємося наступний рік принесе кожному з нам більше радості і посмішок, відкриє нові можливості і дозволить реалізувати тимчасово відкладені плани. Бажаємо, щоб всі мрії в новорічну ніч вже в найближчому часі реалізувалися, а минулий рік забрав з собою накопичені негаразди. Тож вітаємо всіх з наступаючими святами!