×

Закарпат Автотранс

Осінній Будапешт запрошує на фестиваль вина та сиру

Осінній Будапешт запрошує на фестиваль вина та сиру

Старовинні барокові квартали, розкішні театри і палаци, древні укріплення Буди, пам’ятки великим угорським королям, велична будівля парламенту – все це є наповненням столиці Угорщини – Будапешта. Славу місто має й завдяки колоритним фестивалям і святам, які організовуються щомісяця. У кінці листопада кожного року (28-29.11 в 2019 році) Фестиваль молодого вина і сиру збирає поціновувачів смаколиків. Гастрономічне свято створює для відвідувачів можливість скуштувати Угорщину на смак.

budapest

Виготовленням вина та сиру в країні займаються вже сотні років. Фестиваль, який влаштовують на їх честь, допомагає фермерам і виноробам зробити якісну рекламу для своєї продукції. Святкування разом з дегустаціями проходять у Музеї угорського сільського господарства, який розташований в замку Вайдахуняд, посеред парку Варошлігет.

budapest

На ярмарці-виставці будуть представлені вина нового врожаю з усіх куточків Угорщини. Для того, щоб туристам було легше визначитись з вибором того чи іншого вина, під час фестивалю проводитиметься Національний конкурс, в якому прийматимуть участь біля 400 видів різноманітних вин. Переможець отримає чемпіонську нагороду, велику золоту медаль та звання найкращого угорського вина. Також всім, хто бажатиме, фахівці допоможуть підібрати до вподобаного вина, смачний сир із коров’ячого або козячого молока, і поєднати тонкі нотки цих двох продуктів у єдиному цілому.

У вартість вхідного квитка (12 євро) входитимуть: пробний келих вина і вільне відвідування музею. Попередній продаж квитків розпочався 1 листопада.

budapest

До Будапешта за кілька годин

Щоденний рейс Ужгород – Будапешт користується неабиякою популярністю, тим паче, що придбати on-line квитки на нього можна за кілька хвилин на офіційній сторінці https://zakavto.com.ua/ua/ та http://ticket-bus.travel/. Бронювання квитків за номерами: +380503707099 та +380673707096 – call-center.

Для зареєстрованих та постійних користувачів на сторінці Ticket-bus.travel діє постійна накопичувальна ЗНИЖКА з моменту створення персональної сторінки та придбання першого квитка. На Вас чекає якісне обслуговування, зручний в користуванні сайт для придбання автобусних квитків, а також бонуси та ЗНИЖКИ. Поспішайте зареєструватись і отримуйте сповіщення про нові вигідні пропозиції поїздок до Європи!

budapest

Джерело: https://travelcalendar.ru/festival-molodogo-vina-i-syra-v-budapeshte