×

Закарпат Автотранс

Осіння Прага - місто наповнене гармонією

Осіння Прага - місто наповнене гармонією

Осіння пора, як виявляється, є найкращим часом для поїздки до Праги. Ви запитаєте чому? Насправді є кілька аргументів, які влучно вказують на те, що саме восени в столиці Чехії є можливість відчути місто наскрізь і прожити в ньому кілька днів в якості місцевого жителя.

Перша перевага – це відсутність натовпу туристів. Можна спокійно, без метушні і галасу прогулятись містом, зайти в бажане кафе чи ресторан на чашечку кави з тістечком, зупинитись біль вітрини магазину і не поспішати з вибором вподобаних речей. Паралельно зі зменшенням туристів, зменшуються черги до визначних святинь та музеїв, а це неабияк важливо, адже приїхавши на відпочинок, ні в кого нема бажання витрачати час на затяжні очікування.

Друга перевага -  це зменшення цін на житло. Із закінченням літнього сезону готелі та пансіонати роблять знижки на 25-30% на проживання своїх клієнтів. В закладах харчування спостерігається така сама ситуація. Відповідно зменшуються і ціни на сувеніри та розпочинається сезон знижок, що в Чехії має назву SLEVA. Завершуються такі зниження цін вже ближче до католицького Різдва.

Третя перевага – це відсутність спеки.  Свіже прохолодне повітря в осінній сонячний день дозволяє дихати на повні груди. Око милують яскраві барвисті парки, алеї, сквери та інші зони для прогулянок і відпочинку, які змінили зелені кольори літа на багряні фарби осені.  В осінню пору Прага стає геть іншою – спокійною і негаласливою столицею.

Отже, якщо Ви плануєте поїздку в Прагу, а особливо якщо Вам доведеться побувати там вперше, то як бачите краще обирати осінню пору. Таким чином, Ви зможете зробити свою подорож вигіднішою, більш захопливою і насиченою. Ніхто не завадить Вам насолодитись архітектурою міста, його основними пам’ятками, а ще Ви зрозумієте, які насправді гостинні чехи. Смачні традиційні страви з келихом запашного пива тільки підкреслять позитивні емоції від подорожі до осінньої Праги.

Як доїхати із Закарпаття до Праги?

З Хуста до Праги відправлення в середу та суботу о 14:45.

З Тячева до Праги відправлення: у вівторок і суботу о 15:15, у середу і неділю о 15:15, у вівторок і п'ятницю о 17:15.

Всі рейси з перетином кордону через КПП Тиса Угорщина.

Детальну інформацію, що стосується рейсів до Праги, а саме час відправлення та прибуття, вартість квитка, інформацію про перевізника та умови для перетину кордону під час карантину - можна отримати, зателефонувавши в call-center за номерами: +380503707099 та +380673707096.