×

Закарпат Автотранс

 Перлина українського степу – Херсонщина

Перлина українського степу – Херсонщина

Степовий край України є місцем де небо з землею об’єднуються воєдино і утворюють цілісну картину, сформовану безкрайніми просторами природи. Справжньою цінністю даного куточка нашої країни вважається неповторна Херсонщина. Природа, море та архітектура грають неабияку роль в залученні туристів, а рекреаційна зона,  нічим не гірша за території відомих світових курортів, має всі умови для чудового відпочинку під час відпустки. Для цікавого і раціонального проведення вихідних чи короткострокової відпустки, пропонуємо кілька достойних уваги місць, які не залишать Вас байдужими і закохають в рідну країну.

Причорноморський степ відомий скіфськими курганами, які залишились до наших днів, як пам’ятка про кочівників, що населяли українські землі ще у 7-3 ст. до н. е. Найбільшим серед кургані є “Огуз”, який має вигляд пагорба, що насправді є могилою нащадка скіфського царя Атея. Місце вважається багатим, оскільки розкопки були увінчані численними цінними знахідками, які доповнюють колекції Ермітажу і Національного  музею коштовностей. Цікавий факт, що цінностями кургану була спровокована справжня золота лихоманка серед населення в 1901 році.

herson

На території Херсонщини розташований розкішний оазис природи – заповідник “Асканія Нова”. До речі, чи знали Ви, що вона є найстарішим біосферним заповідником планети? Тільки вдумайтесь в ці слова, а ще це найбільший степовий заповідник на території Європи. Вражаючі розміри площі, що займає заповідник, а це 33 тисячі гектарів, населені 500-ма видами рослин і близько трьома тисячами різноманітних тварин. Та для туриста головне не цифри і факти, а справжні відчуття, які він може отримати, контактуючи з тваринами дикої природи. На території заповідника дозволено доторкатись і гладити тварин. Погодьтесь, у такі моменти почуття переповнюють і залишають приємний відбиток в пам’яті.

herson

Черговим унікальним місцем Херсонщини є Арабатська стрілка – це вузька піщана коса з протяжністю 113 км. Вона розділяє Азовське море і озеро Сиваш, що  відоме завдяки нетиповому рожевому кольору води. Краєвид там не просто гарний, а неймовірний. До того ж Арабатська стрілка є рекреаційною зоною і на її території знаходяться пансіонати, оздоровчі табори, бази відпочинку і будиночки для оренди туристами.

herson

Озеро Сиваш – це мілководна затока Азовського моря, поділена багатьма півостровами, мисами, островками, що утворюють своєрідний лабіринт з неймовірними обрисами. Озеро надто солоне і тому сіль проникла ще й в грунт, формуючи на низинних ділянках солончаки і солонці. Унікальності озеру Сиваш додають мінеральні грязі, сіль, ендемічна рослинність і рідкісні тварини. Усе це в комплексі робить його просто необхідним обє’ктом для екскурсії.

herson

Безлюдний острів Джарилгач є найбільшим островом в Чорному морі і знаходиться всього за 8 км від Скадовська. Його родзинкою є довжелезний піщаний пляж, що омивається Чорним морем і лиманом. Джарилгач є ідеальним варіантом для спокійного і усамітненого відпочинку. Тиша, спокій і гарний краєвид служать візитівкою для тих хто шукає безлюдні місця для відпочинку.

herson

Олешківські піски у теперішньому вигляді, з’явилися на території Херсонщини через довготривале випасання на одній і тій самій місцевості овець. Місце є найбільним піщаним масивом у Європі, який утворений численними барханами, а діаметр так званої пустелі має 15 км. Влітку температура піску може підніматись до 70 градусів. На глибині приблизно 300-400 м в пустелі є озеро з прісною водою.  

herson

Для розваг на Херсонщині підійде історико-розважальний комплекс “Зелені Хутори Таврії”. Комплекс сформований 45-ма хуторами з різними призначеннями, тобто Рибацький, Стрілецький, Кінний і т. д. Вхідний квиток коштує всього 25 грн. Особливістю є розташування, адже у використанні незаймана земля Таврійської лісостепової зони. Але не однією екскурсією можна завершити прогулянку комплексу. На території ще можна поїздити верхи на конях, порибалити, поплавати в човні і відвідати музей свійських тварин.

herson

Як доїхати з Ужгорода до Херсона?

З Ужгорода на нашому сайті https://zakavto.com.ua/ пропонуємо придбати автобусні квитки до Одеси. Щоденні відправлення з Хуста о 12:00. Прибуття в Одесу о 09:45.

Хуст 12:00

Тячів 12:45

Солотвино 13:10

Великий Бичків 13:20

Рахів 14:27

Ясіня 15:10

Івано-Франківськ 18:05

Тернопіль 20:55

Хмельницький 23:40

Вінниця 02:10

Умань 05:00

Одеса 09:45

Детальна інформація щодо рейсу і бронювання квитків за номерами: 0503707099 та 0673707096 – call-center.  З Одеси до Херсона пересадка на інший автобус або потяг.