×

Закарпат Автотранс

Перше знайомство з Віднем

Перше знайомство з Віднем

Вміле поєднання архітектурних стилів і витончений смак вдало презентують Відень на арені рекомендованих туристичних міст. Тисячі галерей, парків і музеїв створюють єдину композицію міста, а королівські резиденції разом з театрами і оперними залами надають високої конкурентоспроможності.

Як провести день у Відні?

У столиці Австрії просто не можливо нудьгувати, для заняття завжди можна щось придумати. Якщо візит до міста перший, то щонайменше потрібно прогулятися трьома основними вулицями Відня. До них відносяться: Kohlmarkt, Graben, Karntner Strasse.

Славетну зимову резиденцію Габсбургів – Хофбург, можна знайти на Michaelerkuppel, A-1010. У наші дні палац використовується діючою владою, а саме в ньому засідає австрійський уряд та президент. Літня резиденція славетного роду австрійських правителів  – палац Шенбрунн, знаходиться на станції метро Schonbrunn.

Славлять місто і музеї, яких налічується аж 80. Найпопулярнішим вважається Музей Зігмунда Фрейда, можливо тому, що він розташований в тій самій квартирі де проживав відомий психолог. Чудовим вибором для візиту стане Віденська Галерея стріт-арту. В ній діє постійна композиція і зібрані роботи найвідоміших майстрів з усього світу. Для завершення ознайомлення з містом підійде віденська опера. Екскурсія оперними залами коштує всього 6,50 євро.

Де смачно перекусити?

Бути у Відні і не спробувати шніцель, смачні ковбаски, солодощі та каву – це абсолютно неприпустимо. Серед місцевих жителів популярним є ресторан Lubella. Він знаходиться в самому серці Відня, тому є зручним місцем для смачного обіду чи вишуканої вечері між прогулянками. В меню можна знайти найрізноманітніші страви на будь-який смак.

Всього в декількох кроках від Собору Святого Стефана знаходиться ресторан The Twelve-apostle's cellar. В ньому можна спробувати смачний штрудель з сиром і яблуками. Крім традиційних десертів обов’язково потрібно спробувати смачні реберця та біфштекс. Подалі від натовпу туристів можна смачно перекусити в готельно-ресторанному комплексі The Heurige Wolff.

Смачну чашечку кави з свіжою випічкою можна скоштувати в будь-якому кафе, їх у Відні багато і на будь-який смак. 

Які погодні умови у Відні

Середня температура взимку 0°С -5°С. Літо у Відні спекотне та сухе. Середня денна температура становить +25°С та +28°С.

Як доїхати автобусом до Відня?

Міжнародний автобусний рейс Київ – Відень (транзитом через Ужгород) відправляється щочетверга та щонеділі о 01:30. Прибуває до Відня о 14:00. Деталі можна отримати за номерами: 0503707099 та 0673707096 (Viber) – call center.