×

Закарпат Автотранс

Подарунковий марафон у Чехії

Подарунковий марафон у Чехії

Ви в Чехії і збираєтесь на Різдво додому? Шукаєте гарні подарунки та місця де їх можна придбати? Тоді ловіть серію підказок. 
Святкові зимові знижки на різні групи товарів продовжують радувати покупців. Починаючи від одягу і закінчуючи харчовими виробами, можна організувати собі, так званий, подарунковий марафон і придбати для близьких та рідних людей чудові різдвяні подарунки.
1.    Одяг і взуття під ялинку є незамислуватим, але тим не менше приємним подарунком. Найкраще здійснювати покупки в Празі, через те, що там найширший асортимент і велика кількість магазинів, в яких представлені всі відомі європейські бренди. На вулиці Na Prikope зосереджені такі магазини як: Benetton, H & M, Mango, Vero Moda та інші. На Вацлавській площі теж можна придбати цікаві обновки, оскільки там багато торгових центрів, невеликих приватних крамниць і магазинів чеських дизайнерів.
2.    В якості подарунку для тендітних половинок підійде натуральна чеська косметика на основі пива або вина. Найбільшою популярністю серед покупців користуються шампуні, кондиціонери для волосся та пивні маски. Найвідомішим брендом у даному випадку є Manufaktura з давно завойованим авторитетом серед європейських жінок. 
3.    Якщо подарунок повинен бути витонченим, то найкраще підійдуть прикраси з гранату. Відразу зазначимо, що найвигідніші ціни на ювелірні вироби в магазинах при заводах де, безпосередньо, їх виробляють. Одним з варіантів є завод з виготовлення коштовних прикрас “Лапіз Даймонд”. 
4.    Дорогоцінним подарунком може стати виріб з чеського кришталю або порцеляни. Найвідомішим виробником кришталю є завод Moser, а фірмові магазини з його продукцією знаходяться в Празі, Брно і Чеському Крумлові. У “Будинку порцеляни“ представлений витончений посуд і статуетки. Порцеляна і кришталь завжди слугуватимуть витонченими деталями в інтер’єрі і залишать приємний спогад про свята.
Нагадуємо, що з Чехії до України (Закарпаття) діє рейс Плзень – Рахів з відправленнями щочетверга. Відправлення здійснюються о 09:20 за європейським часом. Орієнтовна вартість квитка – 1437.50 в гривнях.
Маршрут через: Прагу, Брно, Братиславу, Нітру, Зволен, Банську Бистріцу, Пряшів, Кошіце, Міхайловце, Ужгород, Мукачево, Іршаву, Виноградів, Хуст, Тячів.
Ми гарантуємо 100%-ву успішну поїздку і безпечну подорож. Повертайтесь додому з комфортом і заощаджуйте на квитках. Онлайн квитки можна придбати у додатку Viber за номером 0673707096 – call center. Нагадуємо, що на онлайн квитки діє ЗНИЖКА 10%.