×

Закарпат Автотранс

Відпочинок в Банській Бистриці - це прекрасна можливість

Відпочинок в Банській Бистриці - це прекрасна можливість

БАНСЬКА БИСТРИЦЯ

(словац. Banská Bystrica, угор. Besztercebánya, нім. Neusohl) — місто, адмінцентр Банськобистрицького краю, центральна Словаччина.

Сучасна Банська Бистриця – неофіційна столиця Центральної Словаччини, розташована в центральній частині Словаччини, у долині річки Грон. З трьох боків місто оточують гірські ланцюги: Низькі Татри на північному сході, Фатри на північному заході та Кремніца на заході, кожний з яких – екологічний об’єкт під особливою охороною.

Спочатку Банська Бистриця була невеликим селом. У XIII столітті сюди переселилися декілька десятків сімей німецьких колоністів. У 1255 році угорський король Бела IV надав поселенню міський статус. У середньовіччя місто — важливий промисловий і торговий центр Угорського королівства.

Відпочинок в Банській Бистриці - це прекрасна можливість прогулятися мальовничими природними місцями та відвідати з екскурсією унікальні історичні пам'ятки.

Пам’ятки міста Банська Бистриця
Музей Будинок Турзо, побудований в готичному стилі, зберіг в собі фрагменти старовинних фресок і красиві елементи архітектури, які сьогодні привертають до себе увагу багатьох мандрівників.

У незвичайному Поштовому музеї, відкритому абсолютно недавно, представлені рідкісні марки, раритетні конверти, унікальні поштові скриньки та інші традиційні поштові атрибути.

У Банській Бистриці знаходиться своя власна Пізанська вежа. Після чергової реконструкції вежа з годинником стала відхилятися, що і додало їй схожість зі своїм знаменитим аналогом. Тут проводилися традиційні концерти духової музики, а з висоти оглядового майданчика відкривається дивовижний вид на місто.

Старовинна церква святої Єлизавети вражає мандрівників атмосферою вікового спокою.

Окрім багатої історико-культурної спадщини, в околицях міста розроблено понад 500 км туристичних маршрутів для різних видів туризму. У місті та його околицях добре розвинута туристична інфраструктура.

Неподалік Банської Бистриці розташовані загальновідомі гірськолижний курорт "Доновали" (с. Доловали) та SPA-курорт "Брусно" (с.Брусно).

Кухня і ресторани в місті Банська Бистриці
Великою популярністю серед туристів користується національна кухня. Особливо слід відзначити ресторан високої кухні Červený Rak на площі Словацького національного повстання в центральній частині міста. Обов'язково варто спробувати місцеві страви з копченого м'яса та форелі, словацькі галушки з бринзою і «palacinky» - млинці з начинкою.

Клімат
Погода помірно тепла, з невеликою кількістю опадів, температура повітря в літні місяці досягає +22°C. Взимку стовпчик термометра рідко опускається нижче позначки +2°C.

Запах кави, солодощів і неймовірна архітектура, наче заманюють у свої обійми туристів у це чудове місто. Подорожуйте з нами до міста Банська Бистриця! Замовляйте білети на рейси Хуст - Братислава(через Банську Бистрицю) на сайті.

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)