×

Закарпат Автотранс

Барселона - це чарівна архітектура

Барселона - це чарівна архітектура

БАРСЕЛОНА

(кат., ісп. Barcelona) — місто на північному сході Іспанії, столиця автономної області Каталонії та провінції Барселона.

Барселона — це приморське місто і порт з чудовою культурною та історичною спадщиною, унікальною атмосферою і чарівною архітектурою. Центр Каталонії приваблює своїм м’яким кліматом і розслабленим способом життя, сюрреалістичними будівлями — шедеврами Гауді, пляжами та морем, смачною їжею та розвагами на будь-який смак.

Барселона - батьківщина і колиска каталонського модернізму з кінця 19-го і початку 20-го століття.

Визначні пам’ятки Барселони охоплюють майже 2000 років її історії й включають: середньовічне старе місто, унікальну сітку вулиць, яка відбиває тенденції міського планування 19 століття і безліч цікавих, незвичайних і навіть трохи казкових споруд.

Нічне життя зосереджене в декількох районах міста, переважно в Готичному Кварталі. Тут на кожному кроці зустрічаються пам'ятки, адже Барселона - місто мистецтв. Є багато речей, які можна подивитися і зробити в Барселоні. Приїхавши сюди втомленим від щоденної суєти, ви покинете місто з неймовірним зарядом енергії, сил і прекрасного настрою. Сяйво Барселони назавжди залишиться у вашому серці!

Пам'ятки культури Барселони

Ла Рамбла в Барселоні

Це довга пішохідна вулиця від Площі Каталонії до статуї Колумба, розташована в декількох метрах від моря. Фактично вулиця складається з п'яти окремих бульварів, які плавно переходять один в одного. Протяжність вулиці складає 1,2 км.Тут, вдень і вночі, ви можете зустріти абсолютно різних людей: туристів, що прогулюються, і корінних жителів Барселони, вуличних художників, які шукають натхнення, і злодіїв, які знаходяться в пошуку потенційних жертв. Ви можете почати свою прогулянку по Ла Рамбла від моря, проходячи біля пам'ятника Колумба, висота якого становить 60 метрів, або від площі Каталонії.

Спокутний Храм Святого Сімейства в Барселоні (Саграда Фамілія)

Ця церква будувалася на пожертвування приватних осіб, починаючи з 1882 року. Насправді це колосальна операція по маркетингу, яка тривала протягом сторіччя.

Храм Святого Сімейства – сама екстраординарна робота, яка є найбільш відомим довгобудом у світі. Не має значення, що це неповноцінна будівля, дивним є вже той факт, що вона існує.

Архітектура Гауді в Барселоні

Відомі будинки (Педрера, Бальо) і сади Гауді, які є частинками комічної архітектури, яка межує між сном і реальністю. Більшість робіт архітектора розташовані в районі Парку Гуель, який був створений самим Антоніо Гауді в 1900-1914 роках.

Найвідомішим твором Гауді є Храм Святого Сімейства. Йому архітектор повністю присвятив себе і свою душу до самого дня смерті, яка настала несподівано: загинув Антоніо від коліс трамвая, в той час, як він йшов містом, прямуючи до церкви.

Готичний Квартал в Барселоні

Кращі книжкові та антикварні магазини, кафе і ресторани знаходяться в Готичному Кварталі. Місцеві жителі даного району завжди були в центрі життя Барселони. Над кварталом височіє шпиль Собору Святого Хреста і Святої Євлалії, присвячений одній з покровительок міста.

Для знайомства з Готичним Кварталом немає рекомендованого маршруту: досить класичної прогулянки вулицями району. Не забудьте відвідати Королівську Площу (Plaça Reial), де можна познайомитися з іншими туристами, а також відвідати місцеві ресторани та бари. Ще одна знаменита пам'ятка Готичного Кварталу – музей Пікассо, в якому можна ознайомитися з популярними роботами художника. Прогулюючись районом, ви також можете побачити листівки з різними образами каталонською мовою. Не дивуйтесь! Це місцеві жителі таким чином висловлюють своє бажання не бачити більше туристів і п'яних музикантів у своєму районі.

Собор св. Хреста і св. Євлампії

Кафедральний собор Барселони, заснований в 13 столітті, шедевр готики. Собор будувався протягом 6 століть. Будівля храму була побудована на місці ранньохристиянської церкви, зруйнованої Аль-Мансуром. Від стародавньої будівлі зберігся тільки баптистерій. Головний фасад і дзвіниця були повністю закінчені в кінці 19 століття в готичному стилі. Усередині собор дуже вражає: від чудового хору і кафедри до склепу, де спочивають мощі св. Євлампії.

Ратуша

Будівля на площі Сан-Жауме, побудована в 14 столітті. Розташована на місці стародавнього римського Форуму. Ратуша має неокласичний фасад, приховуючи своє готичне минуле.

Барчино

Скульптурна композиція з 7 гігантських букв, розташована навпроти Римської стіни. Зображує давню назву столиці Каталонії.

Пласа-дель-Рей

Одна з найчарівніших площ Барселони, справжній ансамбль готики. Тут розташований величний королівський палац, який був резиденцією правителів Каталонії з 13 по 15 століття, і сторожова вежа короля Марті.

Їжа та напої Барселони

Каталонці пишаються своєю кухнею, але щоб знайти хороший і недорогий заклад рекомендуємо зійти з туристичних стежок. У Барселоні поширена традиційна Баскська, а також іспанська кухня та італійська. Каталонська кухня — це різновид середземноморської кухні, яка включає супи, салати, м’ясо, рибу і морепродукти. З традиційних страв варто спробувати паелью, pa amb tomėquet (хліб з помідорами), хамон, бутерброд з анчоусами (anchoas de l’escala), ризотто з чорнилом кальмара (Arros negre), паста з часником (El allioli), ковбаски на грилі з квасолею (La butifarra), боби з кров’яною ковбасою (Las хабас a la catalana), каннелоні (Los canelones). Крім цього в Каталонії роблять відмінне вино!

Погода у Барселоні

Барселона розташована на території Іберійського півострова на середземноморському узбережжі в 120 км від кордону з Францією. З півдня місто обмежене горами Кольсерола і річкою Льобрегат, а з півночі – річкою Бесос. Найвищою точкою є Тібідабо. Саме місто лежить на п’яти пагорбах, які дали назву міським районам.

Барселона - місто чарівної архітектури. Подорожуйте з нами до Барселони!
Замовляйте білети на рейси Київ - Мадрид (через Барселону, Мукачево, Ужгород), на сайті.

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)