×

Закарпат Автотранс

Цікаві факти про Берлін

Цікаві факти про Берлін

Берлін — найбільше місто Німеччини та друге найбільше місто ЄС після Лондона. Берлін - має багату та складну історію.

Із середньовіччя до наших днів дійшли такі туристичні пам’ятки, основні з них: Церква святої Марії, Берлінський собор, Оперний театр, Бранденбурзькі ворота, Червона ратуша, Палац Бельвю.

Цікаві факти:

- Берлін в 9 разів більше за площею ніж Париж (892 квадратних кілометри) і випереджає за цим же показником один з найбільших американських міст – Нью-Йорк.

- Берлін розташований на берегах двох річок: Шпрее і Хафель, у зв’язку з чим його оточують і перетинають 1700 мостів. Це навіть більше ніж у Венеції.

- Берлінський метрополітен, відкритий на початку XX століття, є найстарішим в Німеччині.

- Музикантам дозволено виступати приблизно на 40 станціях берлінського метро, ​​але тривати їх виступи повинні не більше ніж годину.

- В одному з берлінських хмарочосів знаходиться найшвидший ліфт Європи – він рухається зі швидкістю понад 31 кілометр в годину.

- У Берліні всі державні музеї, а їх нараховується аж 180, можна безкоштовно відвідувати у четвер з 16:00 до 20:00.

- В одному з історичних музеїв Берліна можна побачити унікальний експонат – головний убір Наполеона, втрачений ним під час битви при Ватерлоо.

- Берлін – це мультикультурний мегаполіс. 3.5 мільйони жителів включаючи 470 000 резидентів представляють 184 національностей.

- Більш ніж половина берлінців не вступає в шлюб. Широко поширене співжиття без шлюбу тому, що в цьому випадку орендна плата і комунальні послуги обходяться значно дешевше. З міркувань економії популярними стали та шлюби без спільного побуту під одним дахом.

- В Берліні квартири та апартаменти не нумеруються. Їм присвоюється ім’я власника і це ім’я і служить для ідентифікації житлового приміщення.

- Цікавий парадокс: не дивлячись на те, що самі німці вважають Берлін найбруднішим містом в Німеччині, ці ж німці називають його зеленим містом. Річ у тому, що загальна площа зелених парків, скверів та місць для відпочинку складає 5500 гектарів, а разом з озерами та каналами міста це становить 30% міської території.

- Цікаво, що у світі ще 117 населених пунктів носить назву Берлін.
Завітайте з нами до Берліну! Адже більше цікавих фактів про Берлін можна узнати лише в самому Берліні.
Ви будете задоволені!
Замовляйте білети на рейси Ужгород - Берлін.

___________________________________

Деталі по рейсах, ціни, бронювання та додаткова інформація за номерами:
☎️+38(050)3707099 call-center
☎️+38(067)3707096 call-center (Viber)
Квитки online на сайті