×

Закарпат Автотранс

Усі до Братислави на Різдво!

Усі до Братислави на Різдво!

Якщо цього року Ви бажаєте зустріти Різдвяні Свята в Європі, рекомендуємо Вам поїхати до Словаччини, в Братиславський край, в головне місто Словацької республіки. Чому саме Словаччина і Братислава? Тому що це країна з подібними уподобаннями: як в стравах до святкового столу, так і в напоях. Тому що в цій країні можна легко порозумітися з кожним мешканцем. А Словаччина – це справжня Європа з відмінним сервісом.

Різдвяні канікули в Братиславі гарантують багато різноманітних видів відпочинку.

За бажанням, можливо покататися на лижах – неподалік від Братислави, в 10 км, є знаний гірськолижний комплекс «Пезінська баба». За бажанням, можливо вдатися до «пляжного» відпочинку і відвідати поблизу Братислави один з багатьох термальних курортів. Там вас чекають чудово влаштовані аквапарки з водними атракціонами. І, безперечно, у Вас буде можливість відвідати Різдвяні ярмарки! Адже Різдво без ярмарку - усе одно що Новий рік без ялинки! Зроби різноманітні різдвяні покупки в торгових центрах Братислави!

Найпопулярнішими серед є: Polus City Centre, Aupark, Avion, Tatracentrum, Danubiana і Soravia Shopping Palace. Знайти їх нескладно, тому що всі вони знаходяться в центральній частині Братислави.

Різдвяні ярмарки в Братиславі відбуваються щороку, і завжди збирають величезну кількість не лише місцевих жителів, але й туристів.

На ярмарку можна знайти найрізноманітніші сувеніри з тематикою Різдва, а також туристи мають можливість скуштувати традиційні для Словаччини різдвяні страви. Наприклад, смажена свинина зі спеціями "Циганська печінка", домашні ковбаски, гусячі й капустяні локшини, пиріжки зі шкварками "пагаче", хліб зі свинячим салом і цибулею.

А з напоїв можна скуштувати варений пунш, грог і місцеве вино.

Жоден різдвяний ярмарок у Братиславі не минає без розваг. Щорічна культурна програма вражає своїм розмахом і різноманітністю.

Туристи можуть протягом усіх святкових днів насолоджуватися виставами різних колективів, які з'їжджаються до Братислави з різних куточків Словаччини.

А ще можна взяти участь у народній "Мікулашській забаві на льоду".

Завітайте з нами до Братислави! Будете задоволені!

Замовляйте білети на рейси Городенка - Братислава (через АС Мукачево та Ужгород) на сайті.

___________________________________

Деталі по рейсах, ціни, бронювання та додаткова інформація за номерами:
☎️+38(050)3707099 call-center
☎️+38(067)3707096 call-center (Viber)