×

Закарпат Автотранс

Подорожуйте з нами до Будапешту

Подорожуйте з нами до Будапешту

БУДАПЕШТ
 

Найбільше місто Угорщини та єдина європейська столиця-курорт. Близько 60 мільйонів літрів води вирує в 118 джерелах і свердловинах Будапешта в день. Це місто спа-салонів пропонує різні ванни, починаючи з ванн Геллерта і великих купалень Сечені, побудованих в 1913 році у стилі необароко, до турецьких лазень XVI століття, що демонструють оригінальність архітектурного стилю Османської імперії. 

Це красиве місто ще називають «Перлиною Дунаю». Щорічно тут проходить безліч масштабних заходів: музичний фестиваль Sziget festival, Міжнародний фестиваль вина, фестиваль народного мистецтва в Будайської фортеці та багато інших.

Багато визначних пам'яток Будапешта, наприклад, парадний проспект Андраші та Будайська фортеця, увійшли в список об'єктів, що охороняються ЮНЕСКО.

Якщо ви опинилися в Будапешті, вам не буде хотітися звідси їхати, принаймні, до того часу, поки не відвідаєте безліч музеїв, галерей, театрів, концертних залів, зелених парків, храмів та ін.

Сплануйте свою поїздку до Угорщини з нами. Відстань між Ужгородом та Будапештом 269 км. Вибираючи автобус Ужгород - Будапешт, ви отримуєте комфортну поїздку, цілодобову підтримку за телефонами гарячої лінії та доступні ціни на автобусні квитки. А також, ви можете придбати білети Ужгород - Будапешт на сайті.

 

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)