×

Закарпат Автотранс

Будапешт – місце для поїздок на вихідні

Будапешт – місце для поїздок на вихідні

БУДАПЕШТ

Cолиця Угорщини складається з двох частин. Вони так і називаються – Буда і Пешт. Перша частина більш холмиста місцевість, друга – рівна. Сьогодні частини столиці Угорщини з’єднуються численними мостами – найстаріший з них Ланцюговий остаточно пов’язав Пешт і Буду. Цей міст один із головних символів Будапешта та Угорщини.

Будапешт одне з найкрасивіших міст світу! Місто з елегантними спорудами у стилі сецесії, де, зустрічаються цікаві та відомі пам’ятники, такі як Будайський замок, Парламент, Ланцюговий міст, острів Маргарет, лікувальні купальні Будапешта, і нескінченний список красивих алей та фасадів, нетипові магазини або бари, церкви, парки.

В місті заведено відпочивати з користю для здоров’я! Під містом, приблизно на глибині 1 кілометра, пролягають термальні джерела. Сьогодні велика частина купалень має вигляд відкритих басейнів з теплою водою, а також саун. Сюди приїжджають люди з усього світу.

Будапешт живе насиченим нічним і курортним життям. З ним будуть на «ти» і ті, хто цінує культурний відпочинок, і шукачі гучних розваг та креативу. Ви можете не розуміти одне одного на вербальному рівні, але вбираючи це місто всіма почуттями, неможливо не перейнятися його гостинною атмосферою.

Що цікаво подивитись в Будапешті?

Рибальський бастіон у Будапешті
Це моє улюблене місце завдяки красивій архітектурі, білому каменю, яскравій мозаїці на даху церкви Св. Матяша та казковому вигляду на Дунай та Пешт. Якщо мрієте зробити найкращі фото Угорського Парламенту, приходьте сюди в другій половині дня, коли сонце буде за вами та буде освітлювати будівлю Парламенту.

Будайська фортеця або Замок Буда
Величезний замковий комплекс у минулому був резиденцією угорських королів. А сьогодні тут знаходяться музеї історії Будапешта, Національна картинна галерея та Національна бібліотека. Замок домінує на боці Буди.

Цитадель на пагорбі Геллерт
Сама Цитадель, можливо, не вразить так сильно, але це одна з точок (природна та безплатна), звідки можна побачити місто та поринути в тишу парку. На гору можна доїхати зубчастим потягом — унікальним рейковим транспортом, що пересувається за допомогою зубчастого колеса.

Термальні купальні Будапешта та острів Маргіт
Особливість Будапешта у його термальних джерелах. Втім, не поспішайте у купальні Сечені, хоча, безумовно, вони найпопулярніші. Будьте готові ділити басейни Сечені з сотнями будапештців та туристів. У місті існує понад 20 купалень, і більшість з них має дуже давню історію.

Угорський Парламент
Відверто найкрасивіша будівля міста та, можливо, всієї країни. Неоготичний стиль, білий камінь стін та червоний дах, 365 веж і башточок, як днів у році — кожна деталь, кожен елемент тут грає роль у завершеному шедеврі архітектури. Будівля парламенту має висоту 96 м, і 96 сходів ведуть до великого купола. Ця цифра символічна для угорців — таку ж висоту має головний Собор Іштвана: на честь тисячолітньої річниці приходу у Європу древніх угорців. Будівля Парламенту дотепер є найвищою будівлею всієї Угорщини.

Єврейський квартал та паби на руїнах у Будапешті
Сьогодні зайти в "паб на руїнах" так же популярно, як побачити Угорський Парламент. Здається, сучасна поїздка у Будапешт повинна складатися з 3-х пунктів: термальні купальні, кораблик по Дунаю та паб на руїнах!
Такі заклади ще називають руїнні паби, але я за літературний переклад. Це концептуальні бари, ресторани, місця вуличної їжі або клуби в закинутих будівлях.


Місто Будапешт – є одним з найцікавіших та найбюджетніших місць для поїздок на вихідні. Подорожуйте з нами до міста Будапешт. Замовляйте білети на рейси Ужгород - Будапешт на сайті http://ticket-bus.travel

_________________________________
Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)