×

Закарпат Автотранс

За настроєм варто їхати до Будапешту!

За настроєм варто їхати до Будапешту!

Вулиці, площі, будинки потопають у святкових вогниках, тут, кожне дерево підсвічене святковою ілюмінацією, вбрана у гірлянди й прикраси ялинка та, звісно ж, різдвяні ярмарки – епіцентри святкового настрою. Ароматами прянощів і гарячих напоїв повняться вулиці.

Це справжні народні гуляння по-європейськи: шум, веселощі, передсвяткова метушня, музика, феєрверки, різнобарвні гірлянди, вуличні вистави, люди в передчутті різдвяної казки. Саме на ярмарках можна відчути сповна національний угорський колорит.

Варто відвідати ярмарку на центральній площі Вьорьошмарті (Vörösmarty). Тут, казкові будиночки з їжею, напоями та сувенірами. Найстаріший ярмарок Будапешта на площі біля Дунаю. Туристи називають його ще найцікавішим у Європі.

Будапештські різдвяні ярмарки – це рай для гурманів. Тут солодощі, сири, ковбаски. Особливо смакує угорський боб-гуляш. У мороз найкраще зігріває глінтвейн і традиційний бальзам Унікум.

Варто знати:

Різдвяні ярмарки в Будапешті відкриваються раніше за всі інші ярмарки в Європі, але працюють тільки до 1 січня, зрідка до 2-го. Одразу після Нового року свята вважаються завершеними. Весь різдвяний антураж буде зібрано, спаковано і відкладено до наступного листопада. Тому правильно плануйте дати.

Після Різдва життя на один день завмирає. Десь з обіду 24 грудня і по 26 грудня жодна крамниця, базар чи супермаркет не працюватимуть. Ресторани відкриті один з двадцяти, транспорт їздить за ледачим графіком.

Завітайте з нами до Будапешту! Будете задоволені!

Замовляйте білети на рейси Ужгород - Будапешт на сайті.

___________________________________

Деталі по рейсах, ціни, бронювання та додаткова інформація за номерами:
☎️+38(050)3707099 call-center
☎️+38(067)3707096 call-center (Viber)