×

Закарпат Автотранс

Факти про Чехію. Цікаво?

Факти про Чехію. Цікаво?

Злата Прага, хокей і пиво відомих на весь світ пивоварних заводів - є головними візитними картками Чехії. Хорошу репутацію мають і самі чехи, які вважаються відкритим, працьовитим і практичними. Чехія — одна з найцікавіших європейських країн в аспекті туризму.

Що ще ми не знаємо про цю країну, які цікаві факти?

Прага – столиця Чехії. Прага колись була найвпливовішим містом Європи. Це було за правління Карла IV (1346-1378). Він був королем Богемії та імператором Священної Римської імперії.

Чехія повністю оточена горами (за винятком південній частині країни на кордоні з Австрією і Словаччиною). Гори проходять по межі Чехії з Німеччиною і Польщею.

Країна знаменита своїми спа-курортами. Найпопулярніші з них розташовані уздовж кордону з німецької Саксонією (Карлові Вари, Франтішекові Лазні, Теплиці).

Найменше місто Європи знаходиться в Чехії – Рабштейн, в ньому постійно мешкає не більше 20 осіб. Ще один цікавий факт про нього — у це місто можливо потрапити лише через міст, якій до речі старіший за відомий Карлів міст.

В Чехії знаходиться незвичайна та унікальна церква, що шокує – розташована вона в місті Кутна Гора. Незвичайність цієї церкви в тому, що для внутрішнього оздоблення церкви різьбар Франтішек Рінт використовував кістки скелетів, які знаходилися у великій кількості на території монастиря у зв’язку з чумою, яка вирувала у 14-15 сторіччі по всій Європі.

В історичних кварталах чеських міст заборонено розміщення супутникових тарілок на дахах будинків – це псує архітектурний вигляд зверху.

Чехія вважається нацією, яка дуже полюбляє пиво — за кількістю виробництва та за кількістю його споживання.

У Чехії не заведено лузати насіння. Замість них в магазинах продаються всілякі горішки.

Цукрові кубики — цукор-рафінад був винайдений в Чехії в 1843 році.

У Чехії немає бездомних собак, а самі жителі цієї країни у захваті від чотириногих друзів настільки, що готові обговорювати їх красу, особливості породи та навіть стан здоров'я з кожним перехожим, який зверне на їх вихованця увагу. Це стосується і кішок.

Завітайте з нами до Чехії!
Ви будете задоволені!
Замовляйте білети на рейси Тячів - Прага, Хуст - Прага, Ясіня - Ліберець

___________________________________

Деталі по рейсах, ціни, бронювання та додаткова інформація за номерами:
☎️+38(050)3707099 call-center
☎️+38(067)3707096 call-center (Viber)
Квитки online на сайті.