×

Закарпат Автотранс

Дрезден - Флоренція на Ельбі

Дрезден - Флоренція на Ельбі

ДРЕЗДЕН

(нім. Dresden; в.-луж. Drježdźany та н.-луж. Drježdźany від старолужицького Drežďany; чеськ. Drážďany; пол. Drezno) — місто в Німеччині, адміністративний центр землі Саксонія (Sachsen Freistaat). Є одним з найважливіших культурних центрів країни та одним з найбільших її міст, який іноді називають “Флоренція на Ельбі”. Дрезден — місто дивовижної краси, перлина бароко, центр мистецтва європейського масштабу, майже знищений в ході Другої світової війни та дбайливо відновлений.

Місто Дрезден розташоване на обох берегах річки Ельба біля підніжжя рудних гір. Найвища вершина околиць має висоту 384 метри. Природа — горбиста рівнина, покрита лісами й сільськогосподарськими угіддями. Цікаво, що сам Дрезден є дуже зеленим містом, а парки та інші зелені насадження займають 60% його площі.

Дрезден — дивно красиве і збалансоване місто, який пропонує туристу чудову архітектуру і пам’ятки, численні музеї та скарби мистецтва, красиві міські та природні краєвиди, прогулянки вздовж Ельби й за численними парками.

Пам’ятки та визначні місця

Терраса Брюля (Brühlsche Terrasse)
Це улюблене місце прогулянок місцевих жителів вздовж відомої річки Ельби. Терраса Брюля – це набережна Дрездена, розташована від моста Августа до моста Кароли. Часто цю набережну ще називають “Балконом Європи” – звідси відкривається неповторний краєвид на протилежну сторону Ельби.

Фрауенкірхе
Найвища церква у Німеччині (91м). Під час бомбардування міста була 1945 церква дуже постраждала. Її руїни законсервували і тільки після об’єднання Німеччини церкву відбудували, використовуючи усі уцілілі фрагменти. Саме через різний вік піщаника, з якого зараз збудовані стіни, Фрауенкірхе виглядає чорно-білою.

Палац Цвінгер (Zwinger)
Комплекс із чотирьох будівель був збудований між зовнішнім і внутрішнім фортечним муром міста – звідси походить і назва. Сьогодні в палаці розміщується Дрезденська картинна галерея, музей порцеляни, Збройова палата, музей фізики та математики. Влітку приємно прогулятись внутрішнім двориком.

Дрезденська картинна галерея (Gemäldegalerie Alte Meister)
Заслуговує великої уваги тому, що в ній зберігається одна з найбільш унікальних колекцій картин у світі. Однією з найбільших скарбів галереї є “Секстинська мадонна” шедевр Рафаеля. На огляд потрібно виділити від 3 годин.

Панно “Княжа процесія” (Fürstenzug)
Фарфорова картина із правителями Саксонії, яка викладена на стіні замку-резиденції королів. Особливість: це найбільше у світі фарфорового панно, для створення якого використали 25 000 плиток. Під час війни воно майже не постраждало, замінити прийшлось тільки 200 плиток.

Двір Мистецтв (Kunsthofpassage)
Цікавий артоб'єкт в районі Нойштадт. Складається з трьох будинків із незвичними фасадами: дім води, дім світла і дім тварин.
Адреса Görlitzer Straße 25

Золотий вершник (Goldener reiter)
На площі Нойштедтер-Маркт – пам’ятник Августу Могутньому, який був відкритий в 1736 році. Статуя покрита золотом, її було сховано перед закінченням війни, а в 1956 році повернено назад до 750-річчя Дрездена.

Особливе місце в архітектурі міста посідають численні церкви, які не тільки дивують око своєю вишуканістю та стилем побудови, але і різними релігійними напрямками. Найвідомішими постають Католицька церква Хофкір, Церква Кройцкірхе.

Кухня у Дрездені
- Національна кухня Дрездена – cаксонська, а її найвідоміші страви є печена яловичина, маринована в оцті, Quarkkaulchen – Саксонські сирники, картопляний суп по-саксонськи, Eierschecke – тістечка з сиром, яйцями та родзинками.
- На Різдво обов’язково скуштуйте Dresden Christstollen - дрезденські пряники.
- Крім національної кухні також можна знайти ресторанчики з австралійською кухнею (ресторан Айерс-Рок), французькою, іспанською, італійською, турецькою - більшість з яких знаходиться в районі Нойштадт.

Клімат
Помірний з деяким морським впливом. Літо — тепле, зима прохолодна, але м’яка з середньою температурою близько нуля.

Дрезден - Флоренція на Ельбі. Подорожуйте з нами до міста Дрезден! Замовляйте білети на рейси Ужгород - Львів - Фрайбург та Ужгород - Нюрнберг - Берлін (через місто Дрезден) на сайті.

_______________________________________________________________

Деталі по рейсах, ціни, бронювання та додаткова інформація за номерами:
☎️+38(050)3707099 call-center
☎️+38(067)3707096 call-center (Viber)