×

Закарпат Автотранс

Фоджа — центр торгівлі Апулії

Фоджа — центр торгівлі Апулії

ФОДЖА

(італ. Foggia) — місто та муніципалітет в Італії, у регіоні Апулія, столиця провінції Фоджа.

Фоджа розташована на відстані близько 260 км на схід від Рима, 115 км на захід від міста Барі.

Фоджа - місто, яке знаходиться біля основи так званої шпори італійського "чобота", якщо дивитися на карту Італії. Площа історичного центру міста менше одного квадратного кілометра, але саме місто дуже велике, а його населення за чисельністю перевищує 150 тисяч осіб. В середні віки його охороняла кріпосна стіна, але, на жаль, в XVII-XIX століттях її практично зруйнували та до наших днів вона не збереглася.

Куди сходити в Фоджі?

Варто обов'язково прогулятися по найстарішій вулиці міста Віа Апрі, яка таїть численні пам'ятки Італії. Вона поділила старовинний квартал майже на дві рівні частини. Адже саме тут можна помилуватися головними історичними пам'ятками міста. А ось щоб побачити Кафедральний собор, який італійці називають Дуомо, необхідно буде звернути з Віа Апрі.

Кафедральний собор Дуомо розташувався неподалік від головної вулиці міста. Собор не раз оновлювали, а зараз він являє собою змішання архітектурних стилів, але переважають готичні мотиви та романська класика. Уваги заслуговує і Церква Св. Августина і Церква Св. Клари - вони знаходяться недалеко від вулиці Віа Апрі, вони також належать до старовинних будівель.

А ось на півдні історичного центру розташувався Палац митниці, архітектура якого зачаровує своєю оригінальністю. Залишки палацу, що видніються в центрі міста, розташовані на височині пагорба. Тут жив Фрідріх II, онук Фрідріха Барбаросси.

Не залишить байдужими Фоджа і любителів природи: в Ботанічному саду можна помилуватися рослинним світом італійського півдня і насолодитися переглядом екзотичних рослин, привезених сюди з усього світу.

Пам'яток не буває багато, тому просто необхідно побачити найдавніше місто Апрі, розташоване поблизу Фоджі. За решткою руїн можна уявити його колишні обриси та прогулятися по його округах. Місто Фоджа багато перенесло: було наполовину зруйноване Карлом Анжуйським, коли жителі висловили відкриту підтримку Конрадин. Тоді загинуло багато жителів. Пізніше Карл Анжуйський побудує тут оборонні споруди для укріплення міста. Початок XVIII століття ознаменувався для Фоджа ще однієї катастрофою - місто перенесло землетрус і було сильно пошкоджено. Але всупереч важкій долі, зараз місто славиться як центр торгівлі в Апулії та відоме своєю гарною транспортною розв'язкою на території італійського півдня.

Де можна поїсти в Фоджі?

Для ресторанів та кафе міста характерна звичайна селянська їжа. Як правило, це паста з овочами, тісто з броколі в соусі, овочевий суп з грінками, салат з місцевої зелені з сиром, мариновані в морській воді фірмові вугрі, печиво з шоколадом і горіхами, вишневий лікер. Під час екскурсій по місту туристи часто відвідують Pizzeria La Movida. Персонал тут доброзичливий, меню різноманітне, ціни доступні. Приміщення само по собі невелике, тут жваво, але не тісно. Піца найрізноманітніша - голодним ніхто не залишиться! Повечеряти можна і в нічному ресторані Paraty Pub. Обслуговування тут швидке, а їжа чудова. Традиційно подають пиво гарної якості, піцу і пасту з різноманітними соусами. Вибір кулінарних шедеврів просто вражає!

Фоджа — центр торгівлі Апулії та відоме своєю гарною транспортною розв'язкою на території італійського півдня місто, завітайте разом з нами.

Подорожуйте з нами до Фоджі! Замовляйте білети на рейс Херсон - Барі(через Мукачево, Ужгород та Фоджу) на сайті

❗️Здійснюємо повний документальний супровід

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)