×

Закарпат Автотранс

Фрайбург — дорогоцінний камінь

Фрайбург — дорогоцінний камінь

Фрайбург (нім. Freiburg im Breisgau) розташований на південному заході Німеччини, на кордоні з Францією і Швейцарією, четверте за величиною місто у федеральній землі Баден-Вюртемберг. Повна назва — Фрайбург у Брайсгау або Фрайбург ім Брайзгау.

Фрайбург - є столицею Шварцвальда і розташований на самому краю “Чорного лісу” – мальовничого природного масиву з найчистішим гірським повітрям і чудовою природою. Фрайбург часто називають дорогоцінним каменем Шварцвальда. Місто може запропонувати мандрівникам весь спектр відчуттів і розваг: від природних красот до пам’яток і пам’яток культури історичного центру, походів по численних пабах і ресторанів.

За мірками європейських міст Фрайбург - місто з багатою історією, адже заснований він був на початку 12 століття, а також великою кількістю легенд, по одній з них тут жив винахідник пороху Бертольд Шварц, а ще кажуть, ніби саме у Фрайбурзі винайшли знаменитий десерт Шварцвальд і годинник із зозулею.

Визначні місця Фрайбурга
Символом міста є Фрайбурзький Мюнстер, який будувався протягом 300 років з початку XIII ст. – до початку XVI ст. На відміну від багатьох інших споруд в центрі міста, він не був зруйнований під час Другої світової війни. Неподалік від Мюнстера - два колишні монастирі, в яких сьогодні розмістилися музеї Фрайбурга - краєзнавчий, музей природної історії, музей середньовічного живопису. З іншого боку від Мюнстера - будинку міської знаті, дві ратуші – Стара – XVI ст. і Нова – збудована на початку XX ст.

Приваблива для туристів і ще одна визначна пам’ятка Фрайбурга – Європа-Парк – один з найпопулярніших у Німеччині парк розваг і атракціонів. Близько ста різноманітних, часом унікальних, атракціонів і шоу зібрані на площі 85 гектарів і поділені на 11 кварталів, кожен з яких оформлений в стилі якоїсь європейської країни.

Швабентор або Швабські ворота — символ Фрайбурга, одні з двох вцілілих середньовічних воріт міста. Були створені в XIII столітті.

Мартинтор Мартінтор — найстаріші зі збережених старих міських воріт Фрайбурга. Були одними з перших фортифікаційних споруд міста і належати до початку XIII століття.

Церква святого Мартіна
Одним з найкрасивіших сакральних споруд міста є готична церква св. Мартіна, заснована францисканцями в XIII столітті.

Кулінарія в місті Фрайбург
Якщо ви не уявляєте собі подорож без походів в ресторан, Фрайбург вам обов'язково сподобається. Тут відкрито величезну кількість барів, пабів, ресторанів, де представлена як автентична, так міжнародна кухня. Ви можете відвідати ресторан італійської, японської, французької кухні. Є заклади, що спеціалізуються на здорове харчування - тут готують зі свіжих овочів, фруктів, використовують тільки екологічно чисті продукти.

Окремо варто виділити численні паби, де подають смачне пиво, виготовлене за традиційною або авторськими рецептами.

У ресторанах німецької кухні традиційно подають м'ясні страви, частування з картоплі, ситні перші страви. Звичайно, не обходиться без сосисок і ковбас. У Фрайбурзі поширені пекарні, кондитерські.

Клімат в місті Фрайбург
Приїжджати до Фрайбурга можна протягом усього року, оскільки це найтепліше місто в Німеччині - середньорічна температура повітря становить +11 градусів (взимку стовпчик термометра не опускається нижче +4 градусів);

Фрайбург — дорогоцінний камінь Шварцвальда, завітайте разом з нами.
Подорожуйте з нами до Фрайбурга! Замовляйте білети на рейс Ужгород - Львів - Фрайбург на сайті.

 

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)