×

Закарпат Автотранс

Місто Ліберець – одне з найкрасивіших міст

Місто Ліберець – одне з найкрасивіших міст

Ліберець – розташований в мальовничому місці, серед природи, пам’ятників архітектури, музеїв і гірських вершин. Дітям і дорослим буде до вподоби це місто завдяки своїм музеям, аквапарку, інтерактивним розважальним центрам тощо.

Через особливе географічне розташування, близькість кордону з Польщею та Німеччиною, Ліберець придбав багату та насичену історію. Засноване місто було ще в 13 столітті та через 300 років перетворилося в суперника Праги.

Місто знаходиться в підніжжі гори Джізера, з чашею високих вершин і вічнозелених гірських схилів навколо. Взимку Ліберець є основним місцем для снігового спорту та приладом на лижах, а влітку можливості для пригод на відкритому повітрі майже нескінченні.

Чим зайнятися в Ліберці?

Долучитися до пішохідної екскурсії по Старому Ліберцю

Деякі з найпривабливіших міських пам'ятків не відкриті для туристів, тому найкраще зробити прогулянку пішки. Наприклад: Церква Святого Антонія Великого 1588 року і була першою спорудою в місті, збудованою з цегли та розчину. Руїни Ральсько - це велика частина південно-західної частини Ліберця, яка до 1991 року була артилерійським полігоном.

Подивитися на чеське мистецтво та дизайн в обласній художній галереї

Ця захоплююча культурна пам'ятка міститься в прекрасному неоренесансному будинку поруч із замком Ліберець. Галерея має постійні колекції, що охоплюють сучасне та чеське мистецтво 20-го століття, французький імпресіонізм 19 століття та романтичні німецькі та австрійські твори.

Відвідати Розважальний центр «Вавилон» з аквапарком.

Уявіть собі розважальний центр, за межі території якого можна не виходити не тільки цілий день, але і всю відпустку! Таке цікавий заклад під назвою «Вавилон» розташоване прямо в центрі міста Ліберец і вважається однією з його пам’яток.

А ще завітати на Гору Йештед.

Гору Йештед видно здалеку. І хоча її висота сягає всього лише 1012 метрів, вона прикрашена незвичайним будовою, що нагадує чи то східну пагоду, то чи суперсучасний космічний корабель. Насправді це телевежа, в приміщенні якої розміщується невеликий готель.

Подорожуйте з нами до міста Ліберець! Замовляйте білети на рейси Рахів - Ліберець, Ясіня - Ліберець на сайті.

____________________________________

Деталі по рейсах, ціни, бронювання та додаткова інформація за номерами:
☎️+38(050)3707099 call-center
☎️+38(067)3707096 call-center (Viber)