×

Закарпат Автотранс

Прага — те місто, про яке мрієш!

Прага — те місто, про яке мрієш!

ПРАГА

(Prague, Praha) - столиця Чеської Республіки, місто з тисячолітньою історією, в яке закохуєшся без пам'яті. Магічна і казкова Прага — чудове місце для відпочинку, місце з величезною культурною спадщиною людства.


Прага — одна з найстаріших метрополій і звичайно одне із найкрасивіших міст Європи. Вважається, що відвідати Прагу зобов'язаний кожен турист, що поважає себе. Що б ви не вибрали — прогулянки по старовинних вуличках, відвідування музеїв, галерей, театрів, гастротур або просто пивний, — місто зустріне з усією чарівністю та привітністю.

Богемська чарівність і казкові риси Праги роблять її ідеальним туристичним напрямком для поціновувачів мистецтва, які хочуть поринути в історію, мистецтво, музику і архітектуру.

Ви можете приділити цілий день дослідженню Празького Граду (Празького замку), а потім заповнити сили щільною вечерею в класичній чеській таверні. Празький град — стародавня фортеця з мальовничими вежами, садами, палацовим комплексом та музеями. Собор святого Віта — шедевр готичної архітектури. Карлів міст — ще одна візитна картка чеської столиці, дуже атмосферне і містичне місце, просочене духом старовини.

Добре, трохи походити по Староміській площі, перш ніж вирушити до ратуші з астрономічним годинником, який відлічує чергову годину. Кращі празькі бари — це, як правило, історичні паби, в яких можна провести добру половину ночі, попиваючи першокласні сорти пива Центральної Європи.

Бруковані кругляком мостові, газові ліхтарі, черепичні дахи, тінисті парки — все тут просякнуте духом старовини та величі. Сучасна міська культура підлаштовується під неспішний патріархальний уклад: на фермерські ринки тут заведено ходити з кошиком, а за чашкою Флэт уайт говорити про погоду.

Прага — те місто, в якому побувавши одного разу, мрієш повернутися знову.
Подорожуйте з нами до Праги! Замовляйте білети Тячів-Прага(через м.Ужгород) на сайті.

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)