×

Закарпат Автотранс

Прага – колоритне та казкове місто

Прага – колоритне та казкове місто

Місто із цікавою історією і легендами про алхіміків та магів. Де готичні шпилі старовинних церков пронизують небо, черепичні дахи старого міста розфарбовують горизонти, а вузькі бруковані вулички приховують чудові місця, затишні кав’ярні та паби.

Атмосфера міста не залишить байдужим нікого - це справжній туристичний рай!

Від інших європейських столиць Прага відрізняється своєю компактністю – більшість історичних та архітектурних пам'яток зосереджені в центральній частині міста.

Що цікавого можна подивитись?

Празький град
В минулому резиденція чеських королів, а зараз – президента. Внесений у книгу рекордів Гіннесса як найбільший палацовий комплекс у світі.

Мала Строга
Дуже маленький район міста між Празьким Градом та Карловим Мостом. За своєю красою абсолютно не поступається жодному іншому місцю Праги. Тут можна відвідати Вальдштейнский замок та Сад, Церкву Св. Мікулаша на відомій Малостранській Площі, оглядову башту тощо.

Карлів Міст
Найдавніший міст у Празі опирається на 16 міцних арок і з обох боків укріплений вартовими вежами. Прикрашений міст 30 великими скульптурами релігійного значення, кожна із яких тісно пов’язана з історією міста.

Староміська площа
Серце Старого міста. Саме тут знаходиться Церква Діви Марії перед Тином – один із найяскравіших храмів у готичному стилі не тільки в Чехії, але й в усій Європі. Взимку тут організовуються різдвяні ярмарки.

Міська ратуша та міський годинник
На початку кожної години бій годинника супроводжується цікавим дійством в традиціях середньовічного лялькового театру: відкриваються віконечка і по колу рухаються фігурки 12 апостолів. Окрім години циферблат також показує роки, місяці і дні, знаки зодіаку та час сходу і заходу сонця й місяця – такий собі міні-календар.

Танцюючий будинок
Футуристична будівля, скляна і бетонна вежа якої нахилені під кутами. Складається враження, що вони танцюють.

Вртбовський сад
Внесений в список світової спадщини ЮНЕСКО. Не змінює свого зовнішнього вигляду вже з 18 століття.

Тож завітайте з нами до Праги! Будете задоволені!
Замовляйте білети на рейси Тячів-Прага(через м.Ужгород) на сайті.

________________________________________________

Деталі по рейсах, ціни, бронювання та додаткова інформація за номерами:
☎️+38(050)3707099 call-center
☎️+38(067)3707096 call-center (Viber)