×

Закарпат Автотранс

Головне свято в Римі – це Різдво

Головне свято в Римі – це Різдво

Різдво супроводжується низкою святкових днів.

Тисячі паломників стікаються в Рим та Ватикан, щоб побути на Різдвяній месі та відсвяткувати народження Христа. Символом італійського Різдва є «Свічка світу», її запалює сам Папа Римський.

Різдво в Римі – це не лише релігійні обряди, це безліч приємних дрібничок і ритуалів, які роблять саме італійський варіант свята особливим. Так, мандрівники зможуть побачити на вулицях гігантські картини, що зображують різдвяні сцени, а в церквах - статуетки Ісуса, Діви Марії, волхвів. А вулицями ходять пастухи у куртках з овечої вовни та гамашах, розважаючи містян і гостей міста віртуозною грою на волинці.

Місцеві жителі прикрашають свої оселі до свята за допомогою різдвяних зірок у вигляді газонів з червоними квітами, а вікна розписують написами з добрими побажаннями (наприклад, "Buon Natale!" - "Щасливого Різдва!"). Різдво відзначається в колі друзів, а традиційне різдвяне меню складається з восьминогів, молюсків, вугра, в'яленої тріски, пасти, пирога panettone, різноманітних овочів. Що стосується фруктів, то на стіл не виставляються тільки яблука (вони - нагадування про первородний гріх).

Святкова квінтесенція щастя концентрується на різдвяних ярмарках. Найбільші у Римі ярмарки розміщені на площі Навона та площі Пьяцца дель Пополо. Тут не лише продають солодощі та подарунки, а й ставлять дивовижні різдвяні вистави.

Розваги та святкові заходи в Римі

- Відвідайте Ватикан і побувайте на Різдвяній месі (собор Святого Петра).

- Відвідайте культупні святкові програми. Вони проводяться в концертному залі Аудіторіум, театрах Опери та Арджентіна.

- Відвідайтк зимовий музичний фестиваль "Toccata & Fuga": в грудні (протягом місяця проходить 1 раз в тиждень) відвідувачів розважатимуть виставами з традиційного класичного репертуару, виступами балетних груп і оперних співаків під фортепіанний акомпанемент.

- Загляніть в Музей різдвяних ясел, тут, можна побачити ясла, привезені сюди з різних країн (маються оригінальні моделі з каменів, черепашок, паперу, воску, хліба).

Завітайте з нами до міста Рим! Будете задоволені!
Замовляйте білети на рейси Мукачево - Рим.

___________________________________

Деталі по рейсах, ціни, бронювання та додаткова інформація за номерами:
☎️+38(050)3707099 call-center
☎️+38(067)3707096 call-center (Viber)
Квитки online на сайті