×

Закарпат Автотранс

Курорт Сан-Бенедетто-дель-Тронто

Курорт Сан-Бенедетто-дель-Тронто

САН-БЕНДЕТТО-ДЕЛЬ-ТРОНТО

(італ. San Benedetto del Tronto) — муніципалітет в Італії, у регіоні Марке, провінція Асколі-Пічено.

Сан-Бенедетто-дель-Тронто розташований на відстані близько 165 км на північний схід від Рима, 85 км на південь від Анкони, 27 км на схід від Асколі-Пічено.

Курорт Сан-Бенедетто-дель-Тронто - столиця курортного регіону, який ще називають Пальмовою Рив'єрою. Одна з головних його переваг – пляжі з золотавим піском, що простяглися від річки Тезіно на півночі та до річки Тронто на півдні. Туристів також чекають численні ресторани, де можна скуштувати смачні страви з риби та морепродуктів, мальовнича набережна з пальмами – відмінне місце для вечірнього променаду, і всілякі розваги - від морських прогулянок до нічних дискотек просто неба. Також, Сан-Бенедетто-дель-Тронто, прославився своїми численними нічними клубами.

Протяжність міста по узбережжю - 7 км. А самих пальм - близько семи сотень. В Адріатиці Сан-Бенедетто вважається одним з найкрасивіших курортів. Пляжі пологі та піщані, що ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Чистота пляжів відзначена блакитним прапором, так що можете їхати, не побоюючись.

Одна з улюблених розваг між засмаганням - пробіжка або катання на велосипеді по 5 км велосипедній доріжці.

За часів Римської імперії місто також відігравало важливу торговельну (частина шляху Салар) і стратегічну роль для Римської імперії. Місцевий замок (castrum Sancti Benedicti) сьогодні є абатством. У ньому похований святий Бенедикт, власне чому місто так називається. Можна сказати, що найменування міста дослівно звучить так: "Святий Бенедикт на річці Тронто".

Важливо також відзначити, що в Сан-Бенедетто-дель-Тронто є хороший рибний ринок, куди з'їжджаються за покупками з регіонів.

Головні пам'ятки, крім пляжів - місцеві музеї:

- Мореплавства

- Риболознавський

- Амфор і археологічних розкопок

 - Кішок і інші.

Також можна відправиться з Сан-Бенедетто в Рим, а також в місто поблизу Асколі-Пічено (Ascoli Piceno) - ж/д станція Сан-Філіппо або безпосередньо Асколі-Пічено. Це столиця Піцене. Її ще називають містом ста веж. Архітектура майже повністю побудована з травертину ніжно-бежевого кольору, що робить її незвичайною для цієї частини країни. Найкрасивіша площа п'яца дель Пополо. Обов'язково відвідайте історичний кафетерій Мелетті в стилі ліберті. Тут є також давньоримський міст і залишки театру.

Клімат
Сьогодні, дана область вважається чи не найбільш мальовничій і яскравою на території Італії, що багато в чому пов'язано не з таким масовим туристичним засиллям, стосовно до інших районів країни, а також м'яким і рівним кліматом, сприятливо впливає на природні багатства краю. Загальна кількість сонячних днів перевалює тут за 200, а середня температура повітря в літні місяці становить близько +27 градусів, взимку опускаючись до +7 - +10. Відвідувати ці місця можна в будь-який час року, в залежності від уподобань, оскільки та взимку і влітку, тутешня природа рясніє яскравими фарбами.

Сан-Бенедетто-дель-Тронто - Пальмова Рив'єра. Подорожуйте з нами до міста Сан-Бенедетто-дель-Тронто!
Замовляйте білети на рейс Херсон - Барі(через Мукачево, Ужгород) на сайті.

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)