×

Закарпат Автотранс

Свіноуйсьце — місто на островах

Свіноуйсьце — місто на островах

СВІНОУЙСЬЦЕ

(також Свиноуйсьце, Свиноустя, пол. Świnoujście) - місто в Західнопоморському воєводстві Польщі. Місто - 44 островів, розташоване на берегах островів крайньо північному заході країни. Там де Одра впадає в Балтійське море, утворюючи величезну Щецинську затоку. А центр міста знаходиться на невеличкій польській частині острова Узнам.

Історія цього міста починається з 12 століття, де на цьому місці вже існувала фортеця. Сьогодні, Свіноуйсьце один з кращих курортів Польщі.

Оскільки місто розташоване на узбережжі моря, воно є досить значним транспортним вузлом Польської Республіки. Це торгівельний, пасажирський та яхтовий порт. А крім того, із Свіноуйсьце регулярно ходять пороми до Треллеборга та Істада у Швеції, данського Копенгагена та острова Борнхольм, що теж належить Данії.

Головним символом міста є маяк-млин, який стоїть посеред моря. Маяк понад 140 років показує мореплавцям шлях до порту. Свіноуйсьце — це море, це єдине місто в Польщі, розташоване виключно на островах. І єдине без сухопутного з'єднання території міста з іншою частиною країни.

Одним із найцікавіших об’єктів міста є Костел Короля Христа, побудований ще в далекому 18 столітті. В цьому костелі знаходиться ще одна реліквія. Це дерев’яне парусне судно, якому сьогодні близько 19 століть. Також варто відвідати оглядову вежу, яка є частиною лютеранської церкви, зруйнованої у 1960 роках. А улюбленим куточком туристів є приморська набережна, яка тягнеться уздовж вулиці Жеромського.

Свіноуйсьце — це “море”, курорт на островах.
Подорожуйте за нами до Свіноуйсьце! Замовляйте білети Ужгород-Свиноуйсьце на сайті.

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)

Придбати квитки на міжнародні рейси можна в касах автостанцій, а також за посиланнями: https://zakavto.com.ua/ua/ та http://ticket-bus.travel/ , де їхня вартість на сьогодні - із врахуванням знижки 6% та надається 6% накопичувальна знижка для зареєстрованих користувачів.