×

Закарпат Автотранс

Удіне - місто між Адріатичним морем і Альпами

Удіне - місто між Адріатичним морем і Альпами

УДІНЕ

(італ. Udine, вен. Ùdine) — місто та муніципалітет в Італії, у регіоні Фріулі-Венеція-Джулія, між Адріатичним морем і Альпами, менш ніж за 40 км від кордону зі Словенією.

Історія Удіне бере початок у 983 р., коли Аквілейський патріархат отримав від імператора Отто II замок Утінум. У XIII в. місто стало центром не лише патріархату, а й Фріулі, в XV в. було у складі Венеціанської республіки, кілька разів переходило до володіння Австрії, а сьогодні є столицею провінції Удіне.

Удіне відносно невелике місто, має багату історію і безліч пам'яток. Має невеликий старий центр, площа якого становить не більше одного квадратного кілометра. Він забудований середньовічною архітектурою, спорудами, яких знаходили в межах міських стін. Центр має форму квадрата і в середині прикрашений головною визначною пам'яткою - собором.

Історичний центр - це популярне серед туристів і мандрівників місце, тут люблять проводити час і місцеві жителі.

Пам'ятки міста
Замок Удіне
У центрі історичного Старого міста знаходиться чудовий замок Удіне.
Ця красива споруда була створена в 1517 році, але не була завершена до 50 років після.
З переднього фасаду, який містить деякі чудові арки, центральну вежу і ряд вікон, замок є однією з головних будівель міста.
У задній частині замку розташований чудовий портик, вистелений довгим рядком багато прикрашених арок - це чудове місце, де можна прогулятися влітку.
У головній будівлі замку розташований цікавий музей мистецтва та історії, який містить безліч артефактів і творів мистецтва з міста та околиць.

Собор Удіне
Цей чудовий собор є центральною релігійною структурою Удіне і є дивовижною церквою.
Розташований на однойменній площі Пьяцца дель Дуомо, собор легко доступний.

Лоджія-дель-Ліонелло
Ця споруда є однією з найважливіших споруд Удіне і вважається символом міста.
Створений у венеціанському готичному стилі, цей будинок є прекрасним прикладом такого типу архітектури та є одним з найкраще збережених прикладів у цьому регіоні Італії.

Площа Ліберти
Недалеко від площі Пьяцца Маттеотті знаходиться площа Пьяцца Ліберта.
Це ще одна чудова площа, яка знаходиться в безпосередній близькості від замку Удіне.

Площа Маттеотті
Є однією з головних відкритих громадських місць у місті Удіне і має фантастичну архітектуру та яскраву атмосферу.
Розташований в центрі історичного Старого міста, ця площа спочатку була побудована в 13 столітті, коли місто отримало права на ринок.

Giardin Grande
Праворуч від історичного центру міста знаходиться прекрасна Грандіна.
Цей круговий сад обрамлений ряд чудових дерев і має 6 симетричних доріжок, які ведуть до центрального фонтану.

Бібліотека ді-епархіальний музей
Розташований в декадентській структурі поруч із чарівною церквою Сан-Антоніо-Абате, Єпархіальний музей є важливою культурною та історичною будівлею.
Метою цього музею є збереження культурної спадщини релігійних орденів Удіне і збереження величезної кількості артефактів і реліквій.

Parco del Cormor
Розташований поруч зі стадіоном Фріулі. Цей парк простягається на велику територію і є прекрасним місцем для вивчення і насолоди певною ходьбою.

Chiesa di San Giacomo
Ще одна яскрава церква в центрі Удіне, Chiesa di San Giacomo розташована на площі Пьяцца Маттеотті.
Створений у 16-му столітті, церква має стиль бароко і має білу миту передній фасад з центральною дзвіницею.

Відпочинок та розваги
Удіне не надто багатий на розваги. Рекомендується відвідати один з ресторанів чи кафе на центральній площі та спробувати страви місцевої кухні регіону. У замку Удіне можна сходити в галерею старовинного мистецтва, де можна ознайомитися з живописом Середніх століть. Для любителів шопінгу рекомендується відвідати лавки та магазини на вулицях старого міста, в яких можна знайти багато чого цікавого. Щороку в липні в регіоні проходить фестиваль етнічної та джазової музики.
Та ще багато більше!

Погода і клімат
Удіне має вологий континентальний гірський і субтропічний типи клімату, оскільки знаходиться в зоні змішання. З одного боку, на клімат впливають Альпи, з іншого Адріатичне море. В результаті в місті панує постійна вологість, яка становить близько 70% круглий рік. Кількість опадів рівномірно розподілено протягом року, взимку часті снігопади, які в останні 10 років стали відбуватися рідше. Літо жарке і вологе, зими прохолодні.

Удіне - місто між Адріатичним морем і Альпами. Подорожуйте з нами до міста Удіне!
Замовляйте білети на рейс Мукачево - Неаполь (через місто Удіне) на сайті.

___________________________________________

Деталі по рейсах, ціни, бронювання та додаткова інформація за номерами:
☎️+38(050)3707099 call-center
☎️+38(067)3707096 call-center (Viber)