×

Закарпат Автотранс

Ульм - місце народження Альберта Ейнштейна

Ульм - місце народження Альберта Ейнштейна

УЛЬМ

(нім. Ulm) — місто в Німеччині, в землі Баден-Вюртемберг, на річці Дунай, приблизно за 90 км на південний схід від Штутгарту і 140 км на північний захід від Мюнхена.

Відомий з 854, має багату історію, з XIII століття імперське місто (нім. Reichsstadt). Через те, що тут розташовані численні об'єкти різних галузей промисловості, Ульм вважається великим економічним центром. Силует Ульма багато в чому визначає знаменитий Мюнстерський готичний собор, місто відоме як батьківщина Альберта Ейнштейна.

Славу місто Ульм здобуло завдяки собору Ульм Мінстер та його найвищому церковному шпилю у світі - 162 метри в висоту.Та тим, що місто є місцем народження Альберта Ейнштейна.

Сьогодні Ульм - місто, яке вабить туристів мальовничими німецькими будинками та красою природи. Місто туристичне, адже тут є безліч кафе, хостелів та цікавих крамниць. Також варто відзначити численні театральні, оперні та танцювальні вистави, першокласний професійний оркестр, а також багато фестивалів, таких як знаменитий турнір з рибалки.

Цікаві та популярні місця в Ульмі

Ульм Мінстер
У центрі Ульму стоїть Містер, найбільша готична церква Німеччини після Кельнського собору. Початок у 1377 р., Його високий шпиль був незавершеною роботою, яка почалася в 14 столітті і була остаточно завершена в 1890 р. На основі ескізу, залишеного Маттіасом Боблінгером.

Квартал "Рибалки та Теннирі"
Навколо гирла річки Блау, яка впадає в Дунай, тут розташовується дуже мальовничий і майстерно відреставрований Ульм фішерб'єтер, старий квартал рибалок і танців. Це чудово дослідити пішки, і містить в собі численні чудово відреставровані фахверкові будинки, а також запрошувати вузькі алеї та численні мости.

Музей Ульму
Музей Ульм може похвалитися одними з найкращих у Німеччині колекцій мистецтва та культури Верхньої Швабби.

Ульм Ратуша
На південь від Містер в Марктплац є красива готична ратуша (Ратхаус) з фресками, починаючи з 1540 року.

Старовинні стіни
Міські стіни 15-го століття в Ульмі добре збереглися та служать прекрасним способом вивчення старого міста.

Хлібний музей
Німецький музей хліба (Deutsches Brotmuseum) пропонує захоплююче розуміння історії хліба та хлібопечення з давнього до сучасного часу. Експонати охоплюють все, починаючи від вирощування зернових та збирання врожаю сільськогосподарських культур, до соціальних наслідків хліба (або його відсутності) для населення, а також його впливу на мистецтво та культуру.

Монастир Віблінген
Близько п'яти кілометрів від Ульму є великий бенедиктинський монастир у Віблінгені. Заснований у 11-му столітті і розпущений в 1803 році, на місці розташована чудова барочна церква, побудована в 1780 році, - перевірка скульптури та стельові картини Джануариуса Зіка та розкішно прикрашена рококо бібліотека.

Присяжний будинок
Визначною пам'яткою старого центру міста Ульм є прекрасний присяжний будинок або Schwörhaus. Побудований на тому, що в 854 р. Н.е. був старий палац королів, існуюча структура 17 століття стає найважливішою будівлею в Ульмі в перший понеділок липня - "присяга понеділка" - коли міський голова дає розповідь про події минулого року.

Музей Едвіна Шарффа
У сусідньому місті Ню-Ульм знаходиться музей Едвіна Шарффа, де розміщуються чудові історичні колекції міста, а також колекція відомих художніх творів. Основні моменти включають численні масляні картини та акварелі, а також малюнки, ескізи та скульптури.

Дунайський швабський музей
Дунайський швабський музей варто відвідати для кращого розуміння регіональної історії області. Основні моменти включають в себе Ульмер Schachtel, дерев'яний човен 18 століття, який використовувався для перевезення емігрантів по Дунаю до Угорщини.

Клімат
У місті Ульм помірно теплий клімат. Кількість опадів в Ульмі є великою, навіть в посушливий місяць.

Ульм - місце народження Альберта Ейнштейна. Подорожуйте з нами до міста Ульм!
Замовляйте білети на рейс Ужгоро-Фрайбург (через місто Ульм) на сайті.

__________________________________________

Деталі по рейсах, ціни, бронювання та додаткова інформація за номерами:
☎️+38(050)3707099 call-center
☎️+38(067)3707096 call-center (Viber)