×

Закарпат Автотранс

Валенсія — земля квітів

Валенсія — земля квітів

ВАЛЕНСІЯ

(вал. València, ісп. Valencia) — одне з найбільших і найбільш жвавих міст Іспанії. Друга назва Валенсії – земля святкових вогнів і квітів. Розташовується ж це місто в південно-східній частині Іспанії, на середземноморському узбережжі.

Сучасна назва міста походить від її латинської назви Valĕntĭa, що у перекладі з латини означає «сила». Місто названо на честь римського імператора Флавія Юлія Валента, за наказом якого місто було збудоване його наступником, римським імператором Феодосієм І Великим. За часів арабського панування місто називалося Балансійя (араб. بلنسية‎).

Валенсія стала дуже популярним туристичним містечком. Відпочинок тут вже став традицією для багатьох норвежців, німців і англійців. Всі модні іспанські курорти, такі, як Пеніскола (Кастельон), Бенідорм (Аліканте) і Гандия (Валенсія), знаходяться тут.

Тут м’який клімат (навіть взимку тут може бути +20), чудові пляжі та багато-багато сонця, а дощ тут падає не часто. Якщо додати до цього смачну середземноморську кухню, багато столітні традиції та гарячий темперамент іспанців – вийде просто ідеальне місто, яке запам’ятається назавжди.

Свята Валенсії

Крім усього, у Валенсії та її околицях проходять пишні та знамениті свята на честь національного героя Іспанії Сіда. Існує середньовічний роман під назвою «Пісня про мого Сіда», який розповідає, як головний герой вів боротьбу проти маврів. Фальяс Сан Хосе Але найвідоміше і популярне свято у Валенсії - Фальяс Сан Хосе (зустріч весни). Це дивовижна фієста світла і вогню. Протягом п’яти днів на всіх площах і головних вулицях Валенсії ставляться монументи з картону, навколо яких проводяться жартівливі уявлення, на п’ятий день величезні монументи віддаються вогню. Туристи, що відвідали Валенсію в даний період, вдень і вночі будуть насолоджуватися нескінченним потоком божественної музики та спостерігати красиві феєрверки, чути вибухи петард. Іспанський Фальяс Сан Хосе частково схожий на нашу Масляну.

Кухня Валенсії

Традиційна і середземноморська кухня безумовно сподобається багатьом туристам: паелья, запечений рис, морепродукти, качка, омари, чорний рис з грибами.

Пам’ятки та визначні місця Валенсії

Місто мистецтва і наук (Ciudad de las Artes y las Ciencias) – футуристичний комплекс із 6 будівель незвичної форми на висушеному дні річки Турія. В павільйонах розміщуються музеї, оранжерея, океанографічний парк, виставкові зали та потужний IMAX кінотеатр. Особливо гарне місто у вечірню пору, коли підсвічені ілюмінацією будівлі відбиваються у басейнах, якими вони оточені.

Сади Турії (Jardin del turia) – парк протяжністю 9 км із фонтанами, алеями, спортивними та дитячими площадками та мостами, які власне і нагадують, що колись це було руслом річки (яку після великої повені перенесли в обхід міста).

Шовкова біржа (La Lonja de la Seda) – комплекс будівель в готичному стилі, які використовувались для торгівлі шовком. Особливо гарні частини Біржі – Колонна зала та Апельсиновий дворик. Зараз входить у всесвітню спадщину ЮНЕСКО.

Площа Биків (Pl. de Toros) – кругла арена діаметром 52 м, де двічі на рік проводяться традиційні іспанське шоу – корида.

Площа Святої Діви Марії (Pl. de la Virgen) – серце старої Валенсії. В центрі площі є фонтан, який символізує ріку Турію і її канали, а по периметру розташовані історично важливі будівлі (собори та палац, де зараз засідає парламент Валенсії).

Катедральний собор (Catedral de Santa María) – в храмі зберігається чаша, яка претендує на звання Святого Грааля – кубок, з якого Христос причащався на Святій вечері.

Базиліка Св. Діви Марії (Basílica de la Virgen) – зовні непримітна церква вражає своїм інтер'єром, а особливо розписаним фресками куполом.

Старе місто (Casco Antiguo) – пару кварталів вуличок-лабіринтів показують стару автентичну Валенсію. Легко загубитись, але атмосфера дуже приємна і спокійна.

Середньовічні ворота (Torres de Serranos) – величезні кам’яні ворота збудовані ще в 14 ст. були частиною муру, який захищав місто. На них можна піднятись, в неділю вхід безплатний.

Біопарк (Bioparc) – на 100000 кв м. максимально відтворені природні умови для життя тварин і рослин з Африки та Мадагаскару. Тварини не сидять в клітках, а перебувають у звичних для себе умовах.

Пляжі Валенсії

Пляж стане кращим місцем для відпочинку, оскільки спекотне сонечко і найчистіше море нікого не залишать байдужими. До речі, асортимент пляжів теж надає великий вибір. Кращими пляжами називають пляжі курорту Коста Бланки (Білий берег). Ліс Ротес стане хорошим місцем для дайвінгу, а пляжі Денії стануть чудовими місцями для віндсерфінгу. Ідеально чисті пляжі ви побачите в Бенікасіма, найколоритніші Пенісколи. Існують спеціальні пляжі для нудистів – Оропеси. Є жваві й галасливі пляжі Пінеда, Салер і Мальвароса — на узбережжі Коста Валенсія. Є спокійні та тихі, які прекрасно підходять для відпочинку сім’ї, наприклад — пляжі оливи. Курорти Валенсії знамениті своїми спортивними традиціями. На пляжах туристи можуть грати у футбол і волейбол, брати напрокат водне оснащення для віндсерфінгу.

Валенсія — земля святкових вогнів і квітів, завітайте разом з нами.Подорожуйте з нами до Валенсії! Замовляйте білети на рейс Київ — Мадрид (через Львів, Мукачево, Ужгород та Валенсію) на сайті.

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)