×

Закарпат Автотранс

Відень - місто прекрасне і багатогранне

Відень - місто прекрасне і багатогранне

Стародавня історія, чудова архітектура, гастрономічні враження, безліч музеїв... В це місто неможливо не закохатися.

Будь-яка пора року може виявитися найкращим часом для поїздки до Відня.

Саме зимою м’яка погода з морозами до -12 градусів та близькість до альпійських гірськолижних курортів, різдвяні ярмарки, спектаклі та концерти роблять столицю Австрії дуже привабливою. Лютий – час проведення знаменитого балу у Віденській опері.

Відень може привести в гастрономічний екстаз як любителя важкої та добротної їжі, так і поціновувача автентичних десертів та справжньої кави. Черговість знайомства зі стравами може бути довільною, але у списку «що спробувати» мають бути штрудель, торт «Захер», справжні віденські вафлі та млинці.

Для м’ясоїдів віденські шеф-кухарі припасли віденський шницель, віденський гуляш, картопляний салат і тафельшпіц – відварену яловичину в бульйоні з овочами та картоплею, приправлену хріном та цибульним соусом. Для того, щоб скуштувати плоди праць австрійських виноградарів, варто шукати спеціальні питні заклади – хойрігери, а щоб скуштувати каву по-віденськи, потрібно лише переступити поріг однієї з міських кав’ярень.

Сувенірами з Відня можуть стати цукерки та шоколад, інші солодощі, наприклад, цукати з фіалок, кава або пляшечка австрійського вина, посуд чи інтер’єрні прикраси з порцеляни, вироби ювелірного будинку Сваровські, а також сувеніри з прізвищем великого композитора – цукерки або лікер «Моцарт», милі дрібниці, прикрашені його портретом.

Що потрібно подивитися у Відні? Звичайно, австрійська відповідь Версалю – чудові палацові ансамблі Шенбрунн, Бельведер, Хофбург та інші резиденції королів та імператорів. Палац Шенбрунн – літня резиденція Габсбургів, що знаходиться в районі Хітцінга. Це приклад барокової архітектури. Будівництво палацу було розпочато у першій половині XVII століття. Його стіни бачили не лише австрійських імператорів, а ще й Наполеона I та Моцарта.

Хофбург – зимова резиденція Габсбургів. Будівлю почали будувати наприкінці XIII століття, а кожен із Габсбургів вносив якісь удосконалення у його вигляд: то стайню прибудують, то винні льохи. Шенбрунн проти Хофбурга – все одно, що дачний будиночок проти міської квартири. У Хофбурзі налічується близько 2600 кімнат та приміщень, а в Шенбрунні та півтори тисячі не набереться.

Подорожуйте з нами до Відня! Замовляйте білети на рейс Київ – Відень через місто Ужгород на сайті.

_____________________________

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)