×

Закарпат Автотранс

Зимова Варшава

Зимова Варшава

Найбільші й найцікавіші святкування Польщі відбуваються саме в столиці. Різдвяна Варшава - це казкова ілюмінація, засніжені вулиці, теплі затишні кав’ярні, льодові катки, святкові ярмарки… Кожного року в місто грандіозно зустрічає найголовніше свято року – Різдво. Не забувають й про Новий рік, який в Польщі заведено відзначати з друзями.

Однією з найбільш захоплюючих зимових розваг завжди було катання на ковзанах.Для цього найбільш привабливим є крижаний майданчик, який на початку грудня традиційно з’являється в самому серці польської столиці – на площі Ринок Старого міста, навколо пам’ятника Варшавській русалці. Кататися на Ринку Старого міста Варшави – це велике задоволення, особливо ввечері, коли над площею сяятиме різдвяна ілюмінація, варшавські кам’яниці будуть підсвічені різними кольорами, настрій підійматиме відповідна музика, а після забави можна напитися гарячого чаю (або глінтвейну) та спробувати традиційних польських страв.

Друга за популярністю безкоштовна варшавська ковзанка на початку грудня відкриється під столичним Палацом культури та науки. А першим цього сезону привітав відвідувачів крижаний майданчик при осередку спорту і рекреації дільниці Тарґувек (вул. Łabiszyńskа 20).

Хоч взимку й холодно, проте будь-який корінний варшав’янин неодмінно порадить вам просто прогулятися святковими вулицями, бо в столиці вони особливі. Так, в Краківському передмісті Старого міста вже запалали різдвяні вогники - це справжня казкова ілюмінація, на яку приходять щоденно подивитися тисячі містян та туристів. Найбільше освітлений святковими вогниками – Королівський шлях. Але навіть в більш віддалених закутках Варшави наявні не гірші декорації.

Окрім цікавих вогників ви знайдете чимало цікавинок: різдвяний ярмарок, жива музика, яка додасть магічної атмосфери, ну і звісно ж, - чудова старовинна архітектура міста.


 

Тож завітайте з нами до різдвяної Варшави! Будете задоволені!
Замовляйте білети на рейси до міста Варшава на сайті.

________________________________________________

Деталі по рейсах, ціни, бронювання та додаткова інформація за номерами:
☎️+38(050)3707099 call-center
☎️+38(067)3707096 call-center (Viber)