×

Закарпат Автотранс

Відень – ми в місті музики

Відень – ми в місті музики

ВІДЕНЬ
Ві́день (нім. Wien [ˈviːn], бавар. Wean, лат. Vindobona або Metropolis civitas Viennensium, угор. Bécs, хорв. Beč, серб. Беч / Beč) — федеральна столиця Австрії. Відень є найнаселенішим містом в Австрії, посідає одинадцяте місце серед найбільших міст Європейського Союзу за чисельністю населення і друге місце серед німецькомовних міст за тим же показником, поступаючись Берліну. Культурний, економічний і політичний центр Австрії.

Відень - столиця Австрійської Республіки та одне з найбільш відвіданих міст Європи, Відень (Відень), завдячує великій частині своєї чарівності та багатющої історії, щоб відмінно розміститися на берегах річки Дунай. Протягом багатьох століть ворота між Заходом і Східною Європою були природним ядром колись розкинутої Габсбурзької імперії.

Відень приваблює відвідувачів численними чудовими історичними пам'ятками, легендарними колекціями мистецтва, блискучими палацами та винятковою музичною спадщиною, яка все ще триває в концертних залах в одному з найбільших у світі оперному театрі. Відома унікальна атмосфера Відня зберігає відчутну чарівність та відчуття, що підкреслюється його прекрасною старою архітектурою, його знаменитими кіньми (Fiaker), а також його чудовими кав'ярнями з їх віденськими тортами та тістечками.

Цікаві місця у Відні

Собор Святого Стефана – символ Відня із 800 – річною історією. Його високі готичні шпилі – 146м – просто неможливо не зауважити навіть з далеку! Собор вважає своєю помпезністю та красою внутрішнього оздоблення. В шпиль храму вмуроване гарматне ядро, яке попало туди під час турецької облави міста. Під храмом знаходиться ціла система катакомб із підземним цвинтарем, де поховані серця монархів династії Габсбургів.

Церква Святого Петра – храм незвичної овальної форми із яскравим смарагдовим куполом збудований на малій площі Святого Петра. Всередині церква прикрашена фресками та позолоченою ліпниною, доповнює їх старовинний орган.

Церква Святого Карла – побудована на честь покровителя міста Карло Борромео, який врятував Відень від епідемії чуми. В будівлі поєднано багато архітектурних стилей та епох. Відома церква своїм великим куполом кольору бірюзи та колонами по боках. Впродовж дня Карлскірхе функціонує як музей, а після 18.00 – як храм.

Хофбург – це колишня резиденція Габсбургів, а сьогодні штаб-квартира президента Австрії комплекс із 18 будівель та 19 палаців, збудованих в різних архітектурних стилях. Туристи тут можуть прогулятися імператорськими апартаментами, відвідати іспанську школу верхової їзди, скарбницю та національну бібліотеку.

Бельведер – музейно-парковий комплекс, який складається із двох палаців – Верхнього та Нижнього – та парку численними фонтанами та скульптурами. Найкращий час для відвідин – весна-літо, коли розцвітають квіти та формують живі узори на траві. В приміщенні Верхнього Бельведера знаходиться галерея із найбільшим зібранням робіт Гюстава Клімта.

Будинок Парламенту – помпезна будівля у грецькому стилі із масивними колонами, яку прикрашають статуї античних богів. Перед входом в Парламент знаходиться фонтан зі статуєю богині Афіни-Палади. Будівля займає площу 13500 м.кв. і вміщує в собі близько 100 залів.

Віденська державна опера – найбільший оперний театр Австрії, щорічно тут проводиться 300 постановок, які кожного разу змінюються. Один раз на рік в приміщенні опери проводиться Віденський бал.

Церква Вотівкірхе – друга за висотою церква у Відні. Збудована в неоготичному стилі та славиться своїми вітражами.

Музейний Квартал – величезний туристичний комплекс, який об’єднує в собі численні галереї, виставки, садово-паркові композиції та затишні арткафе зі смачною віденською кавою. Саме тут знаходиться багато сувенірних магазинчиків на будь-який смак.

Парк атракціонів “Пратер” – пік сезону із 15 березня до 31 жовтня, працює із 10.00 до 22.00. Атракціони як і для найменших (залізнична дорога), так і для любителів екстриму: шалені гірки, Чорна мамба, карусель вистою 112 м – найвища в Європі.

Та багато більше.

Клімат у Відні
Взимку середня температура повітря −1,5 °C, рідко бувають морози від −12 до −18 °C, часті снігопади, влітку середня температура повітря біля +20 °C.

Віденська кухня відома своєю солодкою випічкою, ніжним шніцелем та гострим гуляшем, на неї суттєво вплинули гастрономічні традиції Мілана, Парижа і Будапешта.

Відні – місті музики, вальсів, парків та випічки, завітайте разом з нами.
Подорожуйте з нами до Відня! Замовляйте білети на рейс Київ – Відень через місто Ужгород на сайті.

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center ☎️
0673707096 call-center ☎️(Viber)