×

Закарпат Автотранс

Подорожуй цікаво, весело та бюджетно | Ліберець запрошує в гості

Подорожуй цікаво, весело та бюджетно | Ліберець запрошує в гості

Мальовничим і затишним містечком Ліберець, щороку приїздять помилуватися туристи з різних куточків світу. Саме воно є основним історичним та культурним центром північної Чехії. Зручне розташування поруч основних цікавих локацій і доступних закладів для перекусу робить місто компактним. Проте, що ж саме приваблює мандрівників і залишає їх врешті-решт у захваті?

liberec

1. Ліберецька ратуша. Будівля розташована на Староміській площі або інша її назва – площа доктора Бенеша і нагадує подібну споруду у Відні.

2. Ліберецький замок. Просторий розкішний палац в неокласичному стилі розташований в центрі міста. Простота і в той же час яскравість надають витонченості, а строгі форми у поєднанні з похилим черепичним дахом та квадратною вежею привертають увагу оточуючих.

3. Будинки Вальдштейна. Насправді район їх розташування краще відомий завдяки назві вулиці Ветрна, яку заклали завдячуючи заможному промисловцю А. фон Вальдштейну.

4. Церква Св. Антонія Великого. Розташована в центрі міста на колишньому старому кладовищі, яке існувало ще до часів створення міста, коли теперішній Ліберець за кількістю населення скоріше нагадував село.

5. Руїни замку Гамрштейн. Колишній могучий замок, а точніше його руїни збереглися на одному з пагорбів на околиці міста Ліберець.

6. Церква Діви Марії. Оригінальний храм з незвичайним круговим оформленням фасаду і приосадкуватими вежами можна побачити в північному районі Ліберця під назвою Рупрехтік.

7. Обласна картинна галерея. Займає локацію поблизу міського парку та місцевого замку, який наразі належить компанії з виробництва скла.

8. Церква Св. Вікентія. Ошатна, яскрава церковця святого Вікентія де Поля на перший погляд схожа на старовинний замок. Її збудували в 19 ст. Вона прикрашена двома витонченими і однієї досить масивною вежами, має значний портал, що більше підходить для фортеці ніж для храму, і кілька куполів, увінчаних хрестами.

9.Будинок біля зеленого дерева. Будівля з ніжним салатовим забарвленням фасаду вибивається з ряду сучасних споруд, оскільки виконана в стилі бароко і вважається історичною пам’яткою міста.

10. Церква Св. Марії Магдалени. Збудована з ініціативи ордену капуцинів в 1908-1911 роках. Церква займає своє місце на Юнгмановій вулиці.

liberec

Насправді сприсок місць, які варті уваги туриста, будучи в Ліберці, можна продовжувати досить довго, але в даному випадку хотілося закцентувати увагу на найвідоміших і зручно розташованих одна від одної локаціях. Отже, місто дійсно гарне і наповнене  цікавою архітектурою.

liberec

Зручним є і сполучення, оскільки з Ужгорода до Ліберця є прямі автобусні рейси. Разом з Zakavto.com.ua – організаційні питання трансферу вирішуються за лічені хвилини! Ми допоможемо Вам із вибором квитків і відповімо на всі додаткові питання, які пов’язані з перевезеннями. 

Купуйте квитки в касах автостанцій та на сайті "Ticket Bus Travel" http://ticket-bus.travel/ !
Ціни на міжнародні рейси на сьогодні значно знижено!
Зокрема з Ужгорода до Ліберця (Чеська Республіка) можна дістатися за 1 060 грн.

Наголошуємо, що наявність квитка під час поїздки – це захист прав пасажира від непередбачуваних обставин під час неї.

Отримати детальну інформацію та забронювати квитки можна за номерами телефонів:

+380503707099, +380673707096, +38050434620,
+38050434623.