×

Закарпат Автотранс

Подорожуємо Словаччиною. Високі Татри.

Подорожуємо Словаччиною. Високі Татри.

Високі Татри - найкрасивіші і найвищі гори в Словаччині. Вони утворюють найвищу частину Карпат. І це про Високі Татри говорять, що вони найменші серед найвищих гір світу, ласкаво називаючи «мініатюрні Альпи». Вершини і піки цього гірського масиву під впливом льодовиків здобули химерні обриси і мають яскраво виражений «альпійський» рельєф. Серед пагорбів Герлаховський Штит, є найвищим. Його висота досягає 2655 метрів над рівнем моря. А ось висота решти 25-ти досягає 2500 метрів.

Високі Татри - курортна зона

Найвідоміші і найпопулярніші курорти регіону Високих Татр: Татранська Ломніца, Штрбське Плесо, Смоковець, Татранске Матліяре, Подбанске, Ждьяр. Вони знаходяться на південній стороні схилів. Щороку, близько п'яти мільйонів туристів з різних країн відвідують курорти регіону Високих Татр, щоб покататися на схилах гірського масиву, позайматися альпінізмом, подихати свіжим повітрям і просто прогулятися. Тут круглий рік прекрасні умови для відпочинку і широкий вибір послуг і розваг.

У всіх гірськолижних курортах Словаччини, одним з найприємніших фактів, є досить низька ціна за високий рівень сервісу. Досвід, зароблений за багато років і позитивний вплив традицій сусідньої Австрії, зробили сприятливий вплив на організацію готельного бізнесу та гірського туризму. Завдяки цим факторам тут  ідеальні гірськолижні траси з відмінною якістю, які не поступаються австрійським обладнаним спускам. Тут кожен турист знайде розваги за своїми інтересами, адже тут є: мережа доріг для прогулянок, доглянуті туристичні стежки, дорожні траси обладнані покажчиками і для любителів екстриму - альпіністські траси.

 
До перевалів, гірських вершин, водоспадів і долин ведуть позначені туристичні траси, які доступні для прогулянок з початку червня по кінець жовтня. Загальна їх довжина становить 350 кілометрів. Підйом на більшість вершин можна здійснити тільки з гірським провідником, а деякі підкорюються виключно альпіністам-професіоналам.

Визначні місця 

Пієнінський національний парк - організований з 1967 року. Розташований в широтах гір Спішська Магура і Пієніни. Більша частина цього парку знаходиться на території Польщі, а от менша, 21 кв.км., розміщена в північній частині Словаччини. Парк умовно поділяють на три частини: Галіговскі скелі, каньйон Лісницького струмка, заповідник Пієніни. Головною родзинкою у відвідуванні парку - це можливість поплавати на плоту у водах Дунайця. Але крім сплаву по річці, екскурсійна програма включає обід-пікнік з смачною національною кухнею, музику і, звичайно ж, прекрасний настрій.

 

Любовнянський град

Стара Любовня - цей регіон розташований в районі Високих Татр. Тут безліч мінеральних джерел, вода яких використовується для оздоровлення. Основною родзинкою даного регіону є замок - Любовнянський град. Цей замок був зведений ще в XIII - XIV столітті. Любовнянскій град височить на пагорбі, висота якого 711 метрів від рівня моря. Град був місцем, де сиділи польські старости, адже в той час вони були титулованими представниками Спішських поселень.

Любовнянський град заснований в 1985 році. Музей під відкритим небом, тут можна побачити найбільше зібрання народної архітектури: господарські будівлі, житлові будинки та інші зразки національного характеру. На території оповідь знаходиться старовинна церква у стилі бароко , її звели в 1833 році.

Отже, не зволікайте, поспішайте купити квитки і попрямувати до зимової казки разом із Закарпатавтотранс)

Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
+380503707099 - call-center
☎️
+380673707096 - call-center ☎️ (Viber)