×

Закарпат Автотранс

Покроково мальовничою Хмельниччиною

Покроково мальовничою Хмельниччиною

У черговий раз Україна вражає своїми краєвидами і мальовничими місцевостями. Пропонуємо створити власний маршрут Хмельниччиною. Топ 8 найдивовижніших місць сформують маленький, але яскравий маршрут для сімейної подорожі. Розпочати можна з Кам’янець-Подільського, а саме зі старого міста, яке до речі відноситься до Семи чудес України. Понад 200 архітектурних пам’яток, з яких 115 державного значення – надають старому місту такого особливого статусу. 

chelnickiu
На дністровському урвищі розкинувся найбільший національний природний парк України  - Подільські Товтри. Його площа вражає – 2,6 тис. км2  неймовірних краєвидів природи. Перлиною місцевості є  залишки Бакотського печерного монастиря. 

chelnickiu
Жванецькі руїни залишились, як спогад про колишній замок, споруджений ще в 15 столітті. До наших днів збереглася тільки одна північна вежа, а ще руїни двох сусідніх веж та стіни. Місце славиться розкішними краєвидами, які простягаються на багато кілометрів і включають в себе долину річок Дністра, Жванця і Збруча. 

chelnickiu
Рибний базар в Летичеві відомий на всю Україну, оскільки туди звозять рибу з усіх куточків країни. Проте не лише цим може похвалитись місто, адже має й свої пам’ятки: могила Кармалюка та залишки фортеці, збудованої Яном Потоцьким у XV столітті.

chelnickiu
Крім рибного базару на території Летичівського району знаходиться містечко Меджибіж  Однією з найстаріших фортифікаційних споруд України є місцевий замок. Перші укріплення датуються 13 століттям, але нажаль були знищені монголами. Сучасний вигляд споруда сформувала тільки в 18 столітті. 

chelnickiu
Палацово-парковий комплекс “Самчики”, початок своєї історії бере ще з 18 століття і розкинувся на берегах Случа. першим власником був Ян Семюель Хоєцький, а далі його замінив Петро Чечеля, за часів власності якого і був створений комплекс, що зберігся в майже первозданному виді до наших днів. До втілення ідей власника землі були залучені кращі архітектори Польщі та Ірландії і скульптори з Італії. Паркова площе не маленька, оскільки має 16,6 га і заповнена 170-ма видами різноманітних кущів та дерев. Палацо-парковий ансамбль знаходиться в Старокостянтинівському районі, наразі на території комплексу діє музей-садиба. 

chelnickiu
Старокостянтинівський район відомий ще й власним замком 16 століття. Споруда зазнала серйозних пошкоджень в 1919 році, на жаль в такому стані вона стоїть досі. Проте дещо все ж таки вціліло і серед збережених частин є башта, Троїцька церква , дзвіниця, а також в’їзні ворота.

chelnickiu
Досить цікавим і містичним місцем на Хмельниччині вважається Ізяслав. У місті знаходиться кілька архітектурних пам’яток, але всі вони у жахливому стані і схожі скоріше на руїни. До них відноситься Фарний костел, костел святого Михайла, палац князів Сангушків та монастир бернардинів. В кращому стані тільки костел місіонерів. 

chelnickiu
З Ужгорода до Хмельницького пропонуємо доїхати рейсовим автобусом міжобласного значення. Години відправлення та прибуття можна знайти на сайті https://zakavto.com.ua/, детальніша інформація за номерами: 0503707099 і 0673707096.