×

Закарпат Автотранс

Польський Париж над Одрою

Польський Париж над Одрою

Чи знали Ви, що зеленим Парижем Півночі називають польське місто Щецин. Виникає питання чому? Справа в тому, що в місті спроектовані на зразок паризьких – три головні площі міста, які розходяться між собою у вигляді зірки. Крім того місто має аналогію з Венецією, а все тому, що, придбавши байдаркову екскурсію річкою Одер, можна відчути себе на хвильку в Венеції. Віддзеркалення на поверхні води цегляних фасадів будинків і фабрик створює особливу романтичну атмосферу.

Однією з родзинок міста слугує Смарагдове озеро, що розташоване на території ландшафтного парку Букова Пуща. Оскільки озеро з’явилось на місці колишньої крейдової шахти – вода в ньому прозора і має смарагдовий відтінок. Поблизу озера живуть різні види рідкісних тварин, що оселились в бункерах і підземних коридорах колишньої шахти.

Для туристів, які вперше в Щецині, на дорогах і тротуарах нанесено червону пунктирну лінію, яка насправді є спеціальним позначенням маршруту цікавими локаціями міста. Свій початок маршрут бере від залізничного вокзалу і охоплює 42 об’єкти, серед яких: замок, філармонія, музеї, площі і т.д.

 Красу міста підкреслюють нічні ліхтарі за світлом, яких найкраще спостерігати з панорамних терас на набережній. У вечірній час Щецин набуває зовсім іншого вигляду і перетворюється на затишне європейське містечко.

Варто відзначити, що місто багате на рослинність, тобто зелених насаджень є вдосталь і вони яскраво відображаються на карті у вигляді парків, скверів, міських лісів. До речі, в Щецині є чудовий ботанічний сад “Ружанка“, в якому зібрано 99 сортів троянд. Важко уявити собі, які ж аромати вирують в період цвітіння квітів.

Отже, можна сміливо стверджувати, що Щецин – це цікаве місто і його варто обирати для подорожі. В ньому є на що глянути і є куди піти. Місто має свою атмосферу і сміливо конкурує з іншими європейськими міста у сфері туризму.

Для тих, хто вже в Щецині і тих хто, збираючись до польського містечка, обдумовує варіанти повернення, пропонуємо рейс міжнародного значення ЩЕЦИН (Польща) – ТЯЧІВ (Закарпаття).

Дні відправлення: ПН. СР. ПТ.
Час відправлення та прибуття: 09:40 - 13:30
Орієнтовна вартість квитка: від 1500 грн (без урахування ЗНИЖКИ 10%)
Квитки можна придбати в касі автостанцій або скориставшись додатком Viber (0503707099, 0673707096 - Call-center)


НАРАЗІ НА ONLINE КВИТКИ ДІЄ ЗНИЖКА 10%.

Відповіді на виникнувші запитання можна отримати, зателефонувавши за номерами:
+380503707099 - call-center ☎️
+380673707096 - call-center ☎️