×

Закарпат Автотранс

Напередодні Різдвяного дива

Напередодні Різдвяного дива

Свято наближається і завітає воно в кожен будиночок, вулицю, площу! Засяє вогнями та прикрасами, дитячим сміхом, радістю та принесе подарунки, про які давно мріялося.

Чехія напередодні святкувань теж вбрана та готова до приїзду туристів. Кожен куточок країни в передчутті дива. Все купається у вогнях ілюмінації, на площах “повиростали” креативно прикрашені ялинки, а повітря кожного дня наповнюється змішаним ароматом хвої, запашного глінтвейну та хрусткої випічки.

Шатри різдвяних ярмарків розкинулись практично в кожному місті, своїм виглядом так і приваблюють туристів.  Ну то що, прогуляємося ними?

1.Казкове Брно

Ще 24 листопада площа Брно перетворилася на шматочок казки з ошатною ялинкою, вертеп роботи відомого майстра Їржі Галоузкі та різдвяне містечко. Ялинку найчастіше прикрашають за старими звичаями: світками,  горіхами, солом’яними виробами. Навіть про похмурі підземелля не забули. В Мінсмістровському підвалі роздають подарунки, а в лабіринті під ринком облаштовані ярмарки.

2.Незвіданий Ческі-Крумлов

Ческі-Крумлов теж у владі свят: 1 грудень центром подій стала площа Згоди.в місті дбайливо відносяться до шанування традицій. Урочисто відкривають різвяну ялинку, потопаючу в яскравих вогниках, колядують прославляючи народження Христа та частуються смаколиками, такими, як гарячий глінтвейн в поєднанні з солодащими. На ярмарці працює так звана “Пошта немовляти Ісуса”, звідки можна відправити оригінальну листівку для родичів або друзів зі спеціальним штампом. На подвір’ї середньовічного замку розташовуються ремісничі лавки, та попри це наймилішою традицією вважається Ведмеже Різдво, що влаштовується для клишоногих жителів міста. Пов’язана така традиція з тим, що Крумловський замок оточений оборонним ровом, і наразі там мешкають медведі. Для них, як і для звичайних жителів міста облаштували ялинки, проте з їстівними прикрасами та солодкими подарунками від відвідувачів.

3.Празька магія

Естафету також підхоплює столиця Чехії. Починаючи з 2 грудня по 6 січня різдвяна Прага сяє у свій своїй пишноті. Ярмарки на Староміській та Вацлавській площах – одні з найгарніших в світі, крім того торгівля та веселощі розгортаються і в інших куточках міста. Наметів більше сотні і спробувати в них варто все: медовуху та пунш, смачні ковбаски гриль, а на десерт смажені каштани. Ще обов’язково потрібно спробувати “трдельнік“ та свинину по-старопражськи. Якщо разом з маленькими дітьками, то погодуйте тваринок в яслах під ялинкою. Замовте у коваля підкову на вдачу в новому році, вартує покататись в кареті, відвідати святкові концерти і взяти участь в благодійності.

В період різдвяних свят не переймайтесь за транспорт, будьте спокійні! Квитки в Брно та Прагу завжди можна придбати або в касах автостанцій (міжнародна каса Ужгород та Мукачево), або якщо нема бажання витрачати зайвий час і ви є сучасним мандрівником, то чудова пропозиція скористатись офіційним сайтом http://ticket-bus.travel, до того ж отримайте постійну накопичувальну ЗНИЖКУ 6% після проходження реєстрації. При винекненні додаткових запитань або пропозицій телефонуйте до call center за вказаним номером 0503707099

Отже дозвольте собі поринути в казку і зробити її дійсністю, на обличчі хай з’явиться щира посмішка, а в серці оселиться радість!

 

Напередодні різдвяного дива

Чехія на передодні великих свят

Святкова Чехія

 

Ческі-Крумлов

 

Різдвяна ялинка Праги

 

Новий рік та Різдво в Празі

 

Джерело: http://www.alltravels.com.ua