×

Закарпат Автотранс

Путівник: топ туристичних міст Греції

Путівник: топ туристичних міст Греції

Більша частина літа минула і залишилось не так багато часу для відпочинку. Сонячна Греція могла б стати відмінним місце усамітнення від буденної метушні разом з проблемами. Греція займає вигідне розташування, вона є однією з найбільш відвідуваних країн світу через привабливі рекреаційні курорти, святині християнського світу та розвинений туризм. Більша частина країни – це гориста місцевість, також Греція багата на гірські озера. Клімат субтропічний та середземноморський. Впродовж літа майже завжди сонячна погода.
Розкішні пляжі, теплі води трьох морів, білі будівлі, в який розташовуються хостели, готелі, вілли та інші види житла і все це поєднується воєдино, створюючи прекрасну картину ідеального міста для відпочинку. До найпопулярніших міст відносяться: Афіни, Дельфи, острів Корфу, Крит, Родос, Санторіні та Міконос. Чому саме вони і що так приваблює туристів обирати саме їх?Греція

Афіни. Столиця Греції, а також центр давньогрецької цивілізації є популярним місто, тому що саме в ньому зібрались визначні пам’ятки архітектури прадавніх віків. Акрополь, Парфенон,  Афінська агора, Храм Зевса та інші щороку приводять в Афіни тисячі туристів. Афіни є своєрідною реліквією минулого і попри це місто можна назвати сучасною столицею з насиченим ритмом життя. Також місто славне вуличною кухнею. Смачні і ситні сувлакі ( смажені шашлики в лаваші з томатами та цибулею), гірос (грецька шаурма), тіропіта (сирний пиріг).
Дельфи. Одне з найдавніших- міст Греції, розкинуте на схилі гори Парнас. Відоме своїми піщаними пляжами, оточеними оливковими гаями. Дельфи також відзначаються омолоджуючою водою Кастильського джерела, розташованого в улоговині Фріад на сході від святилища Аполона.прекрасна Греція

Крит. Найбільший острів Греції та найпопулярніший курорт. Критське, Іонічне та Лівійське моря омиваються його з різних боків. На острові розвинені мережі туристичних центрів та мережі готельних комплексів. Тепла морська вода в поєднанні з довколишньою природою роблять острів улюбленим місцем відпочинку туристів на території Греції.
Родос. Багатий природними красотами, а ще історичними та археологічними пам’ятками. Острів поєднує в собі пляжний та культурн6ий види відпочинку. Він є досить насиченим туристами, але в районах поблизу Ліндоса можна знайти місце де відпочивальників на порядок менше. Особливістю острова є кам’янисті пляжі, відносно недороге житло та комунікабельність місцевого населення, оскільки практично всі знають англійську, а інколи й інші.

відпочинок в Греції

Санторіні. Курорт, який затьмарює красою. Білосніжні будиночки, тісно поєднані один з одним на фоні блакитного моря створюють єдину картину, а зелені поодинокі насадження слугують акцентами в цій всій красі. Курорт багатий на більше ніж 300 храмів. Родзинкою острова Санторіні є різнокольорові пляжі. Чорний – найдовший пляж із дрібним чорним вулканічним піском і галькою; червоний – утворений червоною галькою; білий – оточений скелями з пемзи і утворений рідкісною білою галькою.

Міконос. Вважається Олімпом для любителів розкоші. На острові не майже не буває тиші, адже на ньому збираються творчі люди, знаменитості і влаштовуються масові вечірки. На Міконосі є велика кількість пляжів, як піщаних так і галькових. Найпопулярнішими вважаються: Парадайз, Паранго, Платіс-Ялос і Псарьйов.
Як добратися із Закарпаття ?

Із Закарпаття до Греції найвигідніше добиратись наступним чином. Придбати автобусні квитки на Ticket-bus.travel, зі ЗНИЖКОЮ 6% для зареєстрованих користувачів, до аеропорту Будапешта (прямий рейс). Бронювання квитків за номерами +380503707099 та +380673707096 – call-center. З Будапешту до Афін летіти літаком, заздалегідь придбавши економ квитки.