×

Закарпат Автотранс

Раціональні поради для ідеальної подорожі автобусом

Раціональні поради для ідеальної подорожі автобусом

У ході організації поїздок ніколи не обходиться без питання з вибору трансфера. Насправді варіантів у наш час є досить багато. Одним з найпопулярніших видів транспорту є автобус. Проте не всім він припадає до душі, оскільки асоціюється з важкою і довгою дорогою. Чи можуть насправді автобусні перевезення за кордон бути комфортними? Які прості, але вартісні поради допоможуть провести час під час переїзду в насолоді?

  1. Залежно від того куди пролягатиме маршрут поїздки, залежить обраний в майбутньому час поїздки, оскільки для подорожі гірськими серпантинами, квиток краще  купувати на денний рейс. Удень водію легше концентрувати увагу на дорозі. До того ж більше шансів уникнути ситуацій з пограбуваннями.
  2. Всі цінні речі повинні бути при собі, за них несе відповідальність пасажир. Для зручності краще скласти окрему невелику сумочку, в яку помістяться: гроші, документи, проїзний квиток. Таку сумочку весь час потрібно тримати при собі і тоді зайвий раз можна вберегти себе від шахраїв.
  3. Якщо під час подорожі автобус зупиняється, то не варто залишати його, не отримавши заздалегідь інформацію про час стоянки. Також варто пам’ятати, що відходити на далекі відстані під час стоянки не слід.
  4. Комфортне місце грає чималу роль під час поїздки. З точки зору безпеки найкращими вважаються місця посередині автобуса. Місця біля проходу підійдуть для тих у кого довгі ноги, щоб була можливість їх розпрямити. Для тих хто обожнює милуватись краєвидами, краще підійдуть місця біля вікна.
  5. Ізоляція від зовнішніх подразників допоможе забути про те що ви в дорозі, а ще дозволить краще насолодитись сном. У даному випадку на допомогу приходять беруші та маска для сну.
  6. Компактна і потрібна в дорозі маленька аптечка, про правила пакування, якої ми розповідали в  попередній статті https://zakavto.com.ua/ua/articles/item/yak-pravylno-skladaty-aptechku-turysta, необхідна річ під час поїздки.
  7. Для зручності проїзду в автобусі варто взяти дорожню подушку для шиї, яка дозволить зменшити навантаження на хребет. 
  8. Безперечно заздалегідь потрібно подумати про їжу та воду, щоб під час поїздки не завдавати собі клопоту.
  9. Для того щоб час минав швидше, можна взяти з собою улюблену книгу, збірник кросвордів або завантажити фільм для перегляду в дорозі.

ticket-bus-trip

Організаційні питання трансферу до країн Європи можна вирішити за лічені хвилини Разом з Zakavto.com.ua! Ми допоможемо Вам із вибором квитків і відповімо на всі додаткові питання, які пов’язані з перевезеннями. За уточненням інформації звертатися за номерами телефонів:
+380503707099, +380673707096, +38050434620,
+38050434623.
За цими ж номерами можна забронювати квитки.