×

Закарпат Автотранс

Різдво нового формату 2020/2021

Різдво нового формату 2020/2021

Наближення головного родинного свята – Різдва, дозволяє кожному відчути себе повторно дитиною, повірити в зимову казку і здійснити мрії близьких та рідних людей. Всюди панує радість та сміх, в містах розгортаються чудові різдвяні ринки та театральні дійства. Та чи буде Різдво таким самим і цього разу? У зв’язку з карантинними обмеженнями, очевидно, звичайних для всіх святкувань скоріше всього не буде. І постає питання, а що ж на нас чекає? Чи буде можливість побувати в різдвяний період в європейських країнах і прогулятися вуличками, причепуреними всілякими гірляндами, скоштувати святкові вуличні смаколики і т.д.?

Як виявляється навіть в карантинних умовах можна організувати собі безпечну зимову поїздку і відсвяткувати головні зимові свята наприклад в Таліні, Відні чи на Мадейрі (оновлення інформації щодо карантинних правил можна знайти на сайті Всесвітньої організації охорони здоров’я). Спитаєте чому саме там? Наразі варто керуватись наступними критеріями, якщо ідея з мандрівкою не покидає вас:

  • враховувати кількість хворих на 1 млн осіб;
  • ознайомитись з кількістю лікарень на душу населення;
  • знайти прикордонні правила - де тестують на Covid-19, а де вистачить негативного результату тесту, який зробили вдома;
  • ознайомитись з доступністю барів і ресторанів у вибраному місті.

Тобто, як бачимо на звичне для всіх Різдво очікувати не варто. Різдвяні ярмарки не відкриються, як стало відомо, у Швеції, Франції, в Італії (діє комендантська година і закриті бари та ресторани), Німеччині (востаннє Нюрнберзький ярмарок не відкривали тільки під час Другої світової війни). У країнах Балтії ситуація не на стільки критична, офіційних скасувань заходів нема, але діють суворі карантинні правила. Суворого локдауну нема поки і у Фінляндії, але в даному випадку є проблема зі сполученням, яке скоротили до мінімуму.

Отже, оскільки умови майже всюди досить жорсткі, а ситуація з пандемією ще досі не зрозуміла до кінця, будьмо терплячими. Різдво сімейне свято, тож краще цей період присвятити родині і відпочити в колі найрідніших. Сподіваємося, що ситуація таки покращиться в найближчий час і ми всі знову повернемося у звичний для кожного ритм життя.

Ми нагадуємо, що до України з європейських країн курсують зворотні рейси з Польщі, Чехії та Словаччини. Є можливість замовлення онлайн квитка, на який до речі діє знижка 10%. Користуйтесь офіційними сторінка для придбання квитків і будьте завжди попереду всіх! За довідковою інформацією звертайтесь в call center: 0673707096 (Viber) та 0503707099. Ми з радістю допоможемо обрати правильний рейс, придбати квиток і надамо необхідну інформацію на виникнувші запитання.