×

Закарпат Автотранс

Розумне планування - вигідне заощадження. Подорож продумана до дрібниць.

Розумне планування - вигідне заощадження. Подорож продумана до дрібниць.

Першочергові питання під час підготовки до подорожі, завжди стосуються квитків, житла та виготовлення візи. На другий план відходять, здавалося б, не такі вже й серйозні речі, проте врахувати і їх то можна добряче заощадити з часом та грошима. То, що ж такого потрібно знати, збираючись на відпочинок за кордон, щоб врешті-решт подорож була вдалою?

1.Нюанси з валютою. Ще до від’їзду в чужу країну, важливо знати, яка валюта там використовується, де її можна взяти, який курс є вигідним і як краще розраховуватись: готівкою чи банківською карткою. На перший погляд речі не надто важливі та все ж слід надати їм уваги, оскільки є різноманітні приклади того, як на простих речах можна заощаджувати. Наприклад, збираючись в Японію краще підготувати долари і вже на місці (прямо в аеропорту є вигідні обмінники)  змінювати їх на ієни (місцеву валюту). Якщо оговорити про Нідерланди краще мати готівку, тому що з картками можуть виникати неприємні ситуації, коли ними не вийде розрахуватись. В Північній Кореї купити місцеві гроші вийде тільки в готелі, де незалежно від того, яка у вас на руках валюта, вигідно обміняють  гроші. Тобто все залежить від країни.

planuvania-podorozi

2.Трансфер до готелю. Долетіти до місця призначення, як виявляється, замало, потрібно обов’язково заздалегідь подбати про трансфер до готелю. В протилежному випадку є велика ймовірність натрапити на завищені витрати. При самостійному плануванні поїздки можна обирати, яким чином буде зручно добиратись:

  • дійти пішки (у тому випадку, якщо все розташовано досить близько);
  • викликати таксі;
  • піддатися на вмовляння таксистів, які постійно чекають біля аеропорту (бути готовим до завищених цін на проїзд);
  • скористатись місцевим транспортом;
  • скористатись трансфером з готелю (часто безкоштовно);
  • взяти в оренду авто;

В даному випадку вирішувати мандрівнику скільки він хоче витратити на трансфер і який транспорт буде для нього найзручнішим. Варто відзначити, що в Європі поїздка на таксі коштуватиме вкрай дорого.

planuvania-podorozi

3.Місцевий трансфер. Важливу роль грає розташування готелю, де доведеться оселитись на період відпустки. Якщо він знаходиться далеко від основних цікавих локацій міста, то цей пункт теж буде актуальним для вивчення. Для цього потрібно скласти приблизний список місць, які хочеться відвідати і вже відштовхуючись від цього рухатись в пошуках місцевого транспорту для пересування. Популярним часто є велосипед, його оренда коштує не дорого і він зручний для пересування.

planuvania-podorozi

Організаційні питання трансферу до країн Європи можна вирішити за лічені хвилини Разом з Zakavto.com.ua! Ми допоможемо Вам із вибором квитків і відповімо на всі додаткові питання, які пов’язані з перевезеннями. За уточненням інформації звертатися за номерами телефонів:
+380503707099, +380673707096, +38050434620,
+38050434623.
За цими ж номерами можна забронювати квитки.