×

Закарпат Автотранс

Сади острова Белла (Isola Bella), Італія

Сади острова Белла (Isola Bella), Італія

Острів Белла (італ. Isola Bella - «Красивий острів») - всього-навсього Невеликий острів (320 х 400 м) на легендарному озері Маджоре. ВІН є одним Із найпопулярнішіх Місць для подорожей по Италии. Майже вся его територія зайнятості Палац и розташованім вокруг парком, что належали вплівовому сімейства Борромео.

 Isola-Bella
Архітектурні споруди на острові стали популярними после того, як Карл III (1586-1652 - представник сімейства Борромео), у подарунок дружіні Ізабеллі, побудував на его территории палац. З 1636 р. острів получил Назву, что стало фонетічно СКОРОЧЕННЯ об'єднанням двох слів: Острів (острів) та Ізабелла. Будівництвом палацу и парку Займаюсь Анджело Крівеллі, Франческо Кастеллі І, з кінця XVII ст. - Карло Фонтану.
У 18 ст острів Белла (як Віддалена резиденція) користувався популярністю среди арістократів, Які подорожувалі по Италии, среди якіх були: англійські лорди, що Наполеон и Жозефіна та ін. Будівля палацу (ніні музей) булу побудовали в стилі раннього ломбардного бароко. Его Інтер'єри, такоже віконані в бароковій стілістіці, прікрашають картини, скульптури и мебель. До складу музею входять Зал Наполеона, Зал Гобеленів и Зал Луки-Джоржано, у якому представлені картини художника.

Isola-Bella_
Сімя Борромео походила разом із Флоренції. незважаючи на вигнання з міста (у 1370 р.) в кінці 14-15 ст вони були відомими банкірами в Мілані та Венеції. Непогане фінансове становище дало можливість членам сім’ї контролювати обширний регіон, який отримав назву «держава Борромео» в Ломбардії. Однак у XV ст., побоюючись конфліктів із сімейством Сфорца, яке правило у Мілані, Медічі (у Флоренції) і двором Габсбургів, вони залишили банківські справи і жили (на положенні аристократів) на території своєї «держави». Двоє представників династії (Сан-Карло Борромео (1538-1584) і його двоюрідний брат Фредерік (1564-1631)) служили архієпископами в Мілані. Девіз сім’ї «Humilitas» (лат. Смирення) був дуже популярний серед прихожан.

Isola-Bella_
Коли сімя Борромео почала скуповувати землі, на місці Ісола белла, був лише скелястий острів із рибальськими поселеннями. Спочатку в його північній частині було побудовано фортецю. Подібно більшості аристократів свого часу, Борромео були шанувальниками зведення садів. Тому на звільненій від городів території було заплановано створити великий сад, початок робіт зі створення якого пов’язане з ім’ям архітектора Анджело Крівелі. Перші тераси були зведені в 1652 р. Відсутність на острові джерел води, стало причиною будівництва восьмикутної напірної вежі.
Після п’ятнадцятирічної перерви, архітектор Франческо Кастеллі (1620-1691) перетворив замок у палац, і розбив навколо нього сад. На центральному майданчику були висаджені кущі у формі геральдичних знаків. Сад, розбитий на території острова, налічував близько десяти (одна над іншою) терас, оточених балюстрадами і прикрашених скульптурами й обелісками. Їх розташування підкреслювало природний рельєф місцевості, підносячись на 36 м над рівнем озера.

Isola-Bella_
Дизайн ландшафту саду давав можливість огляду палацу, навколишньої території та озера з різних точок. Дві верхні тераси включали великі арки, від яких у різних напрямках розходилися доріжки. Вид з кожною тераси (що мала свою колекцію рослин, які підкреслювали її унікальність), обрамляли статуї й обеліски. Усе це створювало певну інтригу «видів».
Більшість фігур виконав скульптор Карло Симонетта (1662-1695). Центральна статуя, що зображає єдинорога, представляла геральдичний символ родини Борромео. З десяти терас до озера Маджоре виходять п’ять. У східній частині саду розташовані великі газони з декоративними насадженнями. Загалом весь ландшафтний комплекс втілює ідею барокової театралізованої сценографії.
Зараз на острові щороку проводиться фестиваль класичної музики.

Джерело: www.myplanet.com.ua

На автовокзалі м. Ужгород можна прідбаті квиток в міжнародній касі.

Ми зробимо все, щоб Ваша поїздка пройшла максимально комфортно.

Квітки он-лайн - на порталі bus.com.ua

Бронювання автобусних квитків за телефоном +38 (050) 3707099