×

Закарпат Автотранс

Ще вчора невідома Албанія, а сьогодні розкішний курорт

Ще вчора невідома Албанія, а сьогодні розкішний курорт

Розкішний відпочинок на Адріатичному морі може стати альтернативою навіть Мальдівам. Останнім часом шаленого оберту в сфері туризму набирає Албанія. Красива природа, доступні ціни, відмінне обслуговування та інші позитивні якості, роблять цю країну конкурентно спроможною серед відомих курортних країн. Албанія так і манить своїми розкішними пляжами і кришталево чистою водою.прекрасна Албанія

До головних курортів Албанії відносяться: Дуррес, Влера і Саранда. Найгарніші пейзажі та найчистіше море, на думку мандрівників, в південній частині Албанії.

Курорт Дуррес знаходиться на невеликому півострові Адріатичного моря. Відстань до столиці країни – Тирани дорівнює 38 км. Місто цікаве наявністю римських споруд, а саме: руїни візантійської і венеціанської фортець, амфітеатр датований I-II ст. н. е., раннехристианская мозаїка. Пляжі Дуррреса дуже довгі, протяжністю в 15 км. Рекомендованим пляжем є Qerret, який розташовується посеред соснового бору. Кількість туристів на ньому не велика, зазвичай це лише резиденти житлових комплексів, тому саме на цьому пляжі можна відпочити від галасливих натовпів відпочивальників і віддати себе природі. Там до речі без проблем можна орендувати: віллу, котедж, квартиру або інший тип житла, в залежності від цінової політики.сонячна Албанія

Курорт Влера розташовується на межі двох морів: Адріатичного та Іонічного. Відстань від міста до Італії всього 72 км, а до Греції – 123 км. Пляжі Влери різноманітні: галькові, піщані, кам’янисті. Місто надає туристам можливість обрати відпочинок у дикій природі або ж у впорядкованих центрах відпочинку.

Курорт Саранда розташовується у 280 км від столиці Албанії, Тірани. Єдиною проблемою курорту є транспортна доступність, проте там є на що подивитись. Наприклад: старовинне місто Бутринт, підземне джерело – Блакитне око, Коніспольські печери. Навпроти Саранди розташований грецький острів Корфу. До нього є щоденні пороми, квиток в одну сторону коштує 19 євро.літо в Албанії

Сезон відпочинку в Албанії розпочинається з червня і закінчується у вересні. Клімат середземноморський і м’який. Температура влітку коливається від +28 до +32 ° С.  Країна безпечна і доброзичлива, з упевненістю можна розраховувати на допомогу з боку поліції та медиків у випадку чогось.

Якщо летіти літаком то переліт для однієї людини в обидва боки обійдеться в 150-180 євро і триватиме всього 2,5 години. З аеропорту імені Матері Терези (Тирана) порібно буде дістатись автостанції Шипонія. Автобусом це коштуватиме 4 євро, таксі – 15-20 євро.

Продукти харчування в Албанії свіжі і смачні. Ціни практично не відрізняються від українських. Доступними є морепродукти, для поціновувачів Албанія стане справжнім раєм. У ресторанчиках готують свіжу рибу, мідії, креветки, кальмари і  восьминоги.

Особливістю Албанії є її колорит, культура, місцеве населення та не надмірна кількість туристів, як у багатьох відомих курортних країнах світу. Туди справді варто поїхати і відчути на собі якість відпочинку в порівнянні з іншими відомими місцевостями. із Закарпаття до Албанії

Із Закарпаття до Албанії найвигідніше добиратись наступним чином. Придбати автобусні квитки на Ticket-bus.travel, зі ЗНИЖКОЮ 6% для зареєстрованих користувачів, до аеропорту Будапешта (прямий рейс). Бронювання квитків за номерами +380503707099 та +380673707096 – call-center. З Будапешту до Тірани летіти літаком, заздалегідь придбавши економ квитки.

Джерела: http://albaniainvest.net/resorts/

https://tripmydream.com/