×

Закарпат Автотранс

Щирі вітання до дня автомобіліста

Щирі вітання до дня автомобіліста

День автомобіліста - це професійне свято не тільки водіїв, але і ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх, хто сумлінно трудиться, виконуючи свій професійний обов'язок. Щороку він припадає на останній тиждень жовтня і в 2019 році датою святкування є 27 жовтня.

ПрАТ «Закарпатавтоторанс» хоче приєднатися до привітань на адресу всіх тих, хто так чи інакше пов’язав своє життя з автотранспортом. Вітаємо з днем автомобіліста!

Бажаємо Вам  бездоганних доріг, цікавих попутників, ідеальних маршрутів, культурних учасників дорожнього руху, терпіння, поваги, дотримання правил, добропорядних стражів закону. Нехай чудовими, зручними, безпечними будуть ваші авто, а ангел-охоронець завжди супроводжує і відводить будь-яку біду.

Нехай кожна поїздка приносить користь, задоволення і радість. Хай погода в душі буде завжди сонячною. Бажаємо, щоб ніколи не було бажання зупинитися, але гальма працювали завжди. Хай дорога, як і життєвий шлях, буде рівною, без вибоїн і ям. Будьте обережні в дорозі, адже вас дуже чекають вдома. Зі святом!