×

Закарпат Автотранс

Словаччина. Їдемо до Братислави

Словаччина. Їдемо до Братислави

За свою історію Братислава була столицею 5 разів, певно це його доля. Зараз це місто – маленька затишна, але гостинна столиця Словаччини. Порівняно з іншими столицями, Братислава недороге сучасне місто, котре задовільнить різні запити та забаганки туристів.   

Як доїхати?

Оскільки, мова йде про столицю, то добратися  можна будь-яким транспортом: літаком, потягом, автобусом і, звичайно, авто. Найзручніше – це купити квиток на автобус до Братислави в касах  автостанції Ужгорода або автостанції Мукачева. Міжнародні рейси за цим маршрутом курсують досить часто, детальніше з розкладом руху можна ознайомитися онлайн, там же можна і придбати квиток до Братислави. Прямим рейсом можна добратися за 9-10 годин. Також можна їхати з пересадками, насолоджуючись красою і інших європейських міст, таких як Кошице та Брно, Відень чи Будапешт.

Варіанти проживання та ціни.

В Братиславі можна зняти житло на будь-який смак та гаманець. Найдешевше ліжко-місце в хостелі  вартує 12-15 євро на добу. За п’ятизірковий готель заплатити доведеться від 85 євро за добу. Здебільшого в Братиславі готелі  трьох- та чотирьохзіркові і вартість їхня за добу складе близько 60 євро.  Вартість готелю варіюється розташуванням та рівнем готелю. Детальніше ознайомитися з варіантами проживання в Братиславі можна онлайн.

Харчування та громадський транспорт

Братислава радує туристів різноманітністю, кожен зможе підібрати собі обід до смаку. Тут можна вибрати страви як екзотичні так і національні, словацькі.  Обід в закладі середнього класу обійдеться в 15-20 євро. Ті ж страви можна придбати в пабах та кафе за 6-10 євро. Справжнє словацьке пиво можна спробувати у закладі «Bratislavsky mestiansky pivovar».  Дуже атмосферне місце – це ресторан «ALTITUDE», який знаходиться в телевізійній вежі. Родзинка цього закладу –  підлога, що крутиться, тут можна не тільки поїсти, але й помилуватися панорамою міста. Ціни в закладі вище середнього.

Транспортна система Братислави поділена на зони. Від зони залежить вартість квитка на поїздку, для туристів важливі зона 100 та 101, що охоплює все місто, центр, аеропорти та вокзали. Громадський транспорт Братислави – це автобуси, трамваї та тролейбуси. Вартість квитка на поїздку 15-30 хв. обійдеться в 70-90 центів, на добу проїзний вартуватиме 3,50 євро, на три доби – 8 євро.  Таксі в середньому обійдеться в 3,30 євро, мінімальний тариф 1,40 євро.

Все важливе ви дізналися, тож швиденько з валізами за квитками до Братислави.