×

Закарпат Автотранс

Словаччина. Їдемо до Кошице

Словаччина. Їдемо до Кошице

Подорожуючи Словаччиною, варто відвідати одне з найцікавіших та туристично привабливих міст  - Кошице. Це друге за величиною  місто в Словаччині, культурна столиця країни, а також Європейська культурна столиця 2013 року.

Варіанти трансферу

Потрапити до міста можна потягом, власним автомобілем або автобусом. Враховуючи те, що доведеться перетинати кордон, найвдалішими можна вважати потяг та автобус.  До Кошице потягом добратися можна тільки з Чопу. Автобус – це найзручніший транспорт для одноденних та тривалих поїздок. Купити квиток в Кошице  можна як онлайн, так і на будь-якій автостанції. Оскільки, це міжнародний рейс, потрібно не забути про закордонний паспорт, дані з якого треба для купівлі квитка. Аби підібрати собі оптимальний час для поїздки варто ознайомитися з розкладом руху. Якщо виникають питання стосовно автобусних рейсів, можна звернутися по консультацію в міжнародні каси автостанції Ужгорода або автостанції Мукачева, також там можна купити квиток на автобус  до Кошіце.

Де і за скільки можна зупинитися?

В Кошице великий вибір варіантів: від  хостела до респектабельного готелю. Оскільки варіантів багато, то і ціни коливаються. Ліжко-місце в хостелі неподалік старого міста Kosice hostel коштуватиме  13-15 євро за добу. Відтак, за готель, залежно від розташування, доведеться заплатити 50-110 євро. Ознайомитися з варіантами, як і забронювати житло можна онлайн.

Громадський транспорт та відпочинок

Громадський транспорт в Кошице дуже розвинений. Користуючись різним транспортом, а в місті є автобуси, тролейбуси та трамваї, можна потрапити в будь-який курточок, тож екскурсія обов’язково принесе задоволення. Ціна на всі види громадського транспорту одна – 0,5 євро за одноразову поїздку в межах 4 зупинок, за квиток на добу доведеться віддати – 3,20 євро, проїзний на тиждень обійдеться в 10,20 євро. Середня вартість таксі по місту від 3 євро.

Центральною вулицею міста розташовано дуже багато різних закладів: це паби, кафе, ресторани, серед них варто відмітити кав’ярню з історіє «Cafe Trieste». Кавомани тут знайдуть смачну каву, заплатити за неї доведеться 1 євро. Також  можна відвідати «Urban Cafe» та поласувати морозивом та солодощами на будь-який смак. Якщо говорити про їжу, то обов’язково потрібно відвідати «Кельтську корчму». Тут можна спробувати місцеву кухню та насолодитися смаком чеського або словацького пива.

Враховуючи все вищеперераховане, можна зробити висновок, що саме з цього словацького міста варто починати знайомство з країнами Європи. Тож мерщій на автостанцію за квитками до Кошице, та не забудьте придбати квитки на автобус додому.