×

Закарпат Автотранс

Словаччина. Їдемо в Попрад

Словаччина. Їдемо в Попрад

Місцеві називають це місто вхідними воротами до Високих Татр. Щороку сюди приїжджають сотні тисяч туристів, аби насолодитися мальовничою  красою місцевості та підкорити чергові вершини. Саме так, ми поговоримо про словацьке місто Попрад.

Як добратися?

Місто знаходиться досить близько до українського кордну (196 км). Потрапити до нього можна потягом, з пересадкою у Кошице, автомобілем або ж автобусом.  Автомобілем, після перетину кордону, можна доїхати за 3 години. Потяг до Попраду – це багато пересадок, а заплатити доведеться 10 євро. Найвдалішим вибором транспорту залишається автобус. Купити квиток до  Попрад можна в міжнародній касі автостанції Ужгорода або автостанції Мукачева, також можливий варіант покупки – онлайн.  Автобуси на міжнародних рейсах обладнані всім необхідним для комфортної поїздки. Ознайомитися з розкладом руху можна онлайн або на автостанціях. Перед тим, як придбати квиток на автобус до Попрад  уточніть інформацію стосовно розкладу.

Де зупинитися в Попрад?

Оскільки Попрад є одним з найбільших туристичних центрів Словаччини, проблем з варіантами проживання тут нема. Вибір просто неймовірно великий, від ліжко-місця в хостелі, до респектабельного готелю, чи то навіть власних апартаментів. Відтак і ціни коливатимуться від 22 до 125 євро за добу.  Детальніше ознайомитися з варіантами та вибрати собі до смаку та гаманця можна онлайн.

Гастрономія

Здебільшого гастрономічні заклади в Попраді з словацькою кухнею. Дуже цікавим закладом є «Vino&Tapas», адже працює він тільки 2 рази на тиждень(вівторок та п’ятниця), а родзинка закладу -  власник самостійно підбирає вино до вечері.  А «Pivny Dom Dobre Casy», певно, сподобається всім, адже тут можна посмакувати як фаст-фудом, так і гарячими стравами, але візитною карткою є 24 види пива. Здебільшого напій чеського виробництва, хоча, 9 видів словацького в них таки є.

Громадський транспорт

Інфраструктура міста напрочуд розвинена. Завдяки залізниці та автобусному сполученню можна швидко добратися до Високих або Низьких Татр. Аеропорт міста Попрад приваблює туристів своїм розташуванням, а саме висотою 781 м над рівнем моря. Популярним транспортом є електрофікована залізниця. Разова поїздка обійдеться в 2 євро,  абонемент на добу – 4 євро, а за трьохденні поїздки доведеться заплатити 8 євро.  Ціна на таксі в Попраді стартує від 3,30 євро.

Подорожуючи Словаччиною обов’язково потрібно відвідати це місто. Воно прекрасне в будь-яку пору року, тому  поспішай пакувати валізи та біжи за квитоком на автобус до Попрад.