×

Закарпат Автотранс

Словаччина. Їдемо в Пряшів

Словаччина. Їдемо в Пряшів

Чарівне місто, справжня перлина спадщини королівської Словаччини – це місто Пряшів. Саме тут  залишилася одна з найбільших промислових пам’яток – Солівар.

Як доїхати?

До Пряшева можна добратися власним або орендованим автомобілем, потягом, або автобусом. Автомобілем буде швидше, якщо на кордоні не буде великих черг. Поїзд до Пряшева  відправляється тільки з  Чопу, тому доведеться зробити кілька зайвих пересадок.  Відстань від Ужгороду до Пряшева – 120 км., автобусом цю відстань можна подолати за 4 години. Купити квиток до Пряшева можна в міжнародній касі автостанції Ужгорода або автостанції Мукачева, або придбати онлайн. Аби підібрати найкращий варіант для поїздки варто ознайомитися з розкладом руху. Міжнародний рейс передбачає перетин кордону, тому не забудьте взяти з собою закордонний паспорт для купівлі квитка на автобус до Пряшева. 

Варіанти проживання

Пряшів, як і Словаччина загалом, багатий на варіанти проживання. В місті великий вибір хостелів, готелів та приватних апартаментів. Ціни варіюються від 22 до 100 євро за добу. Середня вартість житла – 45 євро. На ціну впливають кількість зірок готелю та розташування. Детальніше ознайомитися з варіантами та забронювати житло можна онлайн.

Ціни на харчування

В Пряшеві можна спробувати не тільки словацьку  кухню, так харчування в ресторані (азіатська, мексиканська, італійська, французька кухня) коштуватиме орієнтовно 15 євро. У фаст-фуд закладах перекус обійдеться  5-6 євро. За еспресо  кавоманам доведеться заплатити 1.20 євро, а за капучино – 1.70.

Громадський транспорт

Вартість одноразової поїздки на будь-якому виді транспорту в Пряшеві – 0,5 євро, квиток на добу – 3,20 євро, проїзний на тиждень обійдеться в 10,20 євро. Середня вартість поїздки на таксі – від 3 євро, мінімальний проїзд – 1,20 євро. Інфраструктура в Пряшеві доволі розвинена, тому навіть поїздка на громадському транспорті перетвориться на міні екскурсію.

Все найголовніше про це місто ви дізналися, тож бігом пакувати речі і за квитками до Пряшева. Словаччина чекає на Вас.