×

Закарпат Автотранс

Міжнародний жіночий день в різних країнах світу

Міжнародний жіночий день в різних країнах світу

Міжнародний жіночий день, тобто 8 Березня – очікуваний для всієї прекрасної половини людства. Великі кількості квітів та подарунків готуються для любих жінок. Проте різні країни світу проводять святкування відповідно по-різному. цікаво дізнатись, як саме йде підготовка до свята у представників сильної статі різних країн світу.
Ісландія. Напевно, найромантичніше святкування жіночого дня (24 лютого) в цій країні. Картинка, яку звикли часто бачити у фільмах, у них є традицією: чоловік подає своїй коханій каву в ліжко, приготовану власноруч. Цілий день присвячується коханій половинці і всі її побажання в цей день прийнято здійснювати.

Болгарія. У цій невеличкій країні в “жіночий день” представниць прекрасної статі вітають не лише в сімейному колі, але й на роботі, оскільки свято не має статусу офіційного вихідного. Крім того, жінки вітають одна одну більш активно та душевно, ніж це роблять чоловіки. Пояснює це сильна стать тим, що це свято – пережиток радянських часів.
Італія. А ось тут 8 березня – справжній жіночий день. Італійки збираються виключно жіночими компаніями в кафе, ресторанах, парках і відпочивають від повсякденних турбот. Вони займаються 8 Березня справами в своє задоволення. На вулицях Італії в цей день можна побачити просто оберемки квітів, кожен чоловік прагне зробити приємне для коханої людини. До речі вхід до ресторанів чоловікам в цей день заборонений. Атрибутом італійського 8 Березня є мімоза.

Японія. 8 Березня офіційно не святкують, але і жінок не залишають без належної уваги. Третього березня японці відзначають Свято дівчаток (або Персикових дерев, що цвітуть), а 14 березня – Білий день, коли чоловіки дарують подарунки своїм коханим, але на суму в три рази більшу, ніж ті витратили, аби привітати їх “чоловічого” дня – 14 лютого.
Франція. Міжнародний жіночий день практично не святкують. Представницям прекрасної статі не дарують квіти, проте в країні проходить безліч заходів, присвячених боротьбі за права жінок. Вітають жінок французи в травні – на День матері. Варто зазначити, що молоді дівчата не мають жодного відношення до цього свята. Для них залишається тільки 14 лютого.

Німеччина. Міжнародний жіночий день там не святкують, попри те що зародження свята відбулося саме в цій країні. Німці так само як і французи надають перевагу Дню матері в травні. саме тоді чоловіки беруть на себе всю жіночу роботу і надають жінка змогу відпочити на повну.

Ось так в світі проходять святкування міжнародного дня жінок. А в яку країну ти поїхала б, щоб відчути атмосферу святкування? Швидше обирай, купуй автобусні квиточки і в дорогу!